Zwyczajna i Kiełbasiarnia

Zwyczajna i Kiełbasiarnia

Poprzednia nazwa: Mazowianka

Marszałka Józefa Piłsudskiego 32, Mińsk Mazowiecki

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 793 323 222

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: https://www.facebook.com/Mazowianka/

Opis restauracji

„Jak trwoga, to do Boga” – to polskie przysłowie, które w przypadku kwestii kulinarnych powinno brzmieć „Jak trwoga, to do Magdy Gessler”. Znana w całym kraju restauratorka już niejednokrotnie udowodniła swoją pasję do gotowania i talent kulinarny. Z jej pomocy korzystają właściciele lokali zlokalizowanych w różnych częściach państwa.


Dobry pomysł na biznes


W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” widzowie mogli oglądać poczynania Magdy Gessler w restauracji „Mazowianka”. Jej właściciele to Krzysztof i Marek, którzy prowadzą wspólnie firmę budowlaną. Mężczyźni chcieli jednak zmienić coś w swoim życiu, dlatego wymyślili, że otworzą biznes gastronomiczny. Postanowili stworzyć restaurację o nazwie „Mazowianka” zlokalizowaną w Mińsku Mazowieckim. Myśleli, że zatrudnią dobrych pracowników, którzy będą odpowiadać za stan lokalu. Sami chcieli odwiedzać go tylko wieczorami, aby odpocząć po pracy.


Pierwsze problemy


Niestety właściciele bardzo szybko się przekonali, że prowadzenie biznesu gastronomicznego wiąże się z wieloma kłopotami i wyrzeczeniami. Okazało się, że nie wystarczy zatrudnić dobrego personelu, aby restauracja świetnie funkcjonowała. Mężczyźni byli załamani, ponieważ „Mazowianka” przynosiła same straty, a oni zupełnie nie znali się na gastronomii, przez co nie wiedzieli, w czym tkwi problem. Ostatnią szansą dla ich lokalu okazała się Magda Gessler, dlatego postanowili poprosić ją o pomoc.


Wielka rewolucja


Znana restauratorka zgodziła się dokonać metamorfozy w lokalu prowadzonym przez Krzysztofa i Marka. Największe zmiany dotyczyły menu, w którym pojawiły się głównie kiełbasy. Jak przyznaje jeden z właścicieli – restauracja aktualnie oferuje tradycyjne, swojskie wyroby pochodzące od zaprzyjaźnionych masarni. Nie ma w nich żadnych ulepszaczy, ani chemii, co zdecydowanie zachęca gości do odwiedzenia lokalu. Wizyta Magdy Gessler w Mińsku Mazowieckiem bardzo wiele zmieniła i spowodowała, że zmierzająca ku upadkowi „Mazowianka” stała się lubianą i chętnie odwiedzaną restauracją o nazwie „Zwyczajna i Kiełbasiarnia”.

Zobacz w telewizji

Zwyczajna i Kiełbasiarnia (Mazowianka)

Sezon: 13, Odcinek: 2

21.07.2020 02:55

Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie