Ziemia Brańska

Ziemia Brańska

Poprzednia nazwa: Quatro

Rynek 8, Brańsk

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 606 260 732

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Brak talentu kulinarnego, zła lokalizacja lokalu, wypadki losowe… Wiele rzeczy może wpłynąć na nagły upadek restauracji. Bardzo szybko można doprowadzić ją do klęski, jednak nie tak łatwo ponownie odbudować zaufanie gości. Wielokrotnie przekonała się o tym Magda Gessler, która przemierza całą Polskę, aby pomagać właścicielom znajdującym się w trudnych sytuacjach.


Problemy właścicielki źródłem kłopotów w lokalu


W jednym z odcinków programu „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler odwiedziła Brańsk, gdzie znajdowała się restauracja „Quatro” prowadzona przez Dorotę. Właścicielka z niezwykłą starannością przygotowała wystrój swojego lokalu oraz dokładnie przemyślała dostępne w nim menu. Włożyła całe swoje serce w tę restaurację, jednak nieszczęśliwy wypadek doprowadził ją do załamania, przez co lokal zaczął mieć poważne problemy finansowe. Mąż Doroty zginął w wypadku samochodowym. Początkowo kobieta nie potrafiła pogodzić się z tą informacją, ale ostatecznie postanowiła walczyć o swoje marzenia. Z tego powodu poprosiła o pomoc Magdę Gessler.


Wielkie zmiany w restauracji


Znana restauratorka przyjechała do Brańska i zgodziła się przeprowadzić rewolucję w lokalu Doroty. Metamorfoza dotyczyła przede wszystkim wystroju i nazwy. Aktualnie nie obowiązuje już szyld „Quatro” – został on zamieniony na „Ziemia Brańska”. Ponadto Magda Gessler wprowadziła wiele nowości do menu. W karcie dań są dostępne m.in. takie potrawy, jak sałatka ziemska z kurkami w galaretce z nóżek oblana sosem vinegrette, rosół z kulebiakiem, gęsina, naleśniki z powidłami i gorącą czekoladą oraz mus malinowy podawany na gorąco. Dzięki rewolucji restauracja Doroty zyskała nowych klientów, a w Internecie można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy na temat lokalu.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie