Zawijane Bistro

Zawijane Bistro

Poprzednia nazwa: Kaskada smaku

Jana z Kolna 1, Pruszcz Gdański

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 731 400 402

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: http://zawijanebistro.com.pl/

Zdjęcia restauracji

Opis restauracji

Magda Gessler już od wielu lat jeździ po całej Polsce nagrywając materiały do programu „Kuchenne rewolucje”. Udział w nim mogą wziąć zlokalizowane w naszym kraju restauracje, które potrzebują pomocy. Dzięki przeprowadzonej metamorfozie mają szansę na duży sukces.


Nowoczesny styl restauracji


W Pruszczu Gdańskim znajdował się lokal o nazwie „Kaskada smaku” prowadzony przez Małgosię. Restauracja była spełnieniem jej marzeń, mimo że kobieta nie miała żadnego doświadczenia w prowadzeniu biznesu gastronomicznego. To jednak nie zraziło jej przed otwarciem interesu. Była przekonana, że potencjalni klienci znajdujący się w pobliżu chętnie zajrzą do jej lokalu na obiad. Tak niestety się nie stało.


Problemy w „Kaskadzie smaku”


Małgosia nie wiedziała, gdzie popełniła błąd. Znajomi podpowiadali jej, że być może problem restauracji stanowi bogate i zróżnicowane menu, przez które goście czują się zagubieni. Można w nim znaleźć wiele wyszukanych dań. Ich nazwy wydają się jednak przerażające. Co prawda, obok nich występują tradycyjne potrawy kuchni polskiej i pizze, ale to nie pomaga w odpowiednim funkcjonowaniu restauracji. Ponadto partner Małgosi doszukuje się kłopotów lokalu w relacji właścicielki z szefem kuchni, ponieważ jego zdaniem mężczyzna wykorzystuje dobre serce kobiety.


Bezproblemowe „Zawijane Bistro”


Zagubiona Małgosia postanowiła poprosić o pomoc znaną restauratorkę. Magda Gessler zgodziła się przeprowadzić rewolucję w jej lokalu. Zmiany rozpoczęły się od nazwy – aktualnie właścicielka może się pochwalić nowym szyldem, na którym znajduje się napis „Zawijane Bistro”. Metamorfoza dotyczyła również wystroju, ale przede wszystkim menu. Znana restauratorka uporządkowała je i wprowadziła tradycyjne, polskie dania. To właśnie one idealnie sprawdzają się na rodzinny obiad. Można znaleźć wśród nich takie pozycje, jak de volaille, zawijasy z wołowiny czy zawijana pierś z kurczaka.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Kloma
Ocena: 5
rok temu
Każdemu kto odwiedza Pruszcz Gdn polecam zeby "zawinal" do tego bistra. Naprawde jest pyyyyyyysznie <333