Zapiekane

Zapiekane

Poprzednia nazwa: Pizzeria Kwadrans

Głowackiego 5A, Brzeziny

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 733 488 111

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: Brak

Zdjęcia restauracji

Opis restauracji

Podczas nagrywania materiałów do programu „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler już niejednokrotnie udowodniła, że na gastronomii zna się jak mało kto. W jednym z odcinków swój talent gastronomiczny i kreatywność pokazała przeprowadzając metamorfozę w Brzezinach, gdzie znajdowała się „Pizzeria Kwadrans”.


Od sukcesu do porażki


Właścicielem pizzerii w Brzezinach jest Mariusz, który od zawsze pasjonował się właśnie tą dziedziną gastronomii. Podczas nauki w szkole odbywał praktyki w pizzerii. Następnie tam pracował, po czym wpadł na pomysł, aby otworzyć własny lokal. Przekonał do tego swoją żonę i po zaciągnięciu kredytu powstała pierwsza restauracja należąca do Mariusza. Niestety zła lokalizacja wpłynęła na to, że do pizzerii przychodziło bardzo mało gości. Mariusz zrozumiał, że nie powinien zakładać biznesu na wsi, dlatego szybko go zamknął i po uzyskaniu kolejnej pożyczki otworzył nową pizzerię w Brzezinach. Tym razem wszystko wskazywało na niesamowity sukces mężczyzny. Do lokalu przychodziło bardzo dużo klientów, co z kolei okazało się dużym zagrożeniem dla biznesu Mariusza. Niedoświadczeni pracownicy zaczęli wydawać źle przygotowane pizze, ponieważ nie nadążali z zamówieniami. To przyczyniło się do upadku restauracji, ponieważ szybko zyskała ona złą opinię. Małżeństwo postanowiło poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Wielka rewolucja w pizzerii


Znana restauratorka zgodziła się przyjechać do Brzezin i przeprowadzić rewolucję w lokalu Mariusza. Chciała uratować nie tylko biznes mężczyzny, ale także jego małżeństwo, które zaczęło się psuć podczas problemów w restauracji. Duże zmiany zaszły w wystroju pizzerii. Jedna ze ścian została pomalowana na zielono, a na pozostałych umieszczono lustra. Na barze i na każdym stoliku pojawiły się róże, a krzesła zostały zastąpione przez wygodne drewniane siedziska. Uzupełnienie wystroju stanowi stojąca na środku sali brzoza. Rewolucja przeprowadzona przez Magdę Gessler okazała się bardzo udana. Aktualnie lokal nosi nazwę „Zapiekane”. Zrezygnowano z dań serwowanych na wynos, a do menu dodano takie pozycje, jak zupa krem z pomidorów czy pizza dwuwarstwowa z nadzieniem szpinakowym i serem długo dojrzewającym.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: