Zajazd Pod Zamkiem

Zajazd Pod Zamkiem

Andrzeja Struga 3A, Kętrzyn

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 601 05 72 72

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: http://www.zajazd.ketrzyn.pl/restauracja/

Opis restauracji

„Kuchenne rewolucje” to program, który pozwala wielu restauratorom mieć nadzieję na poprawę funkcjonowania ich biznesu gastronomicznego. Wszystko dzieje się za sprawą Magdy Gessler, która nieustannie przemierza cały kraj, aby poprawić oblicze polskiej gastronomii. W 9 odcinku 9 sezonu znana restauratorka trafiła do Kętrzyna, gdzie znajduje się „Zajazd Pod Zamkiem”.


Historia powstania restauracji


Kętrzyn wydaje się idealnym miejscem na otwarcie lokalu gastronomicznego. Przebywa tam dużo turystów, którzy z pewnością chętnie zaglądają do pobliskich restauracji. Tak właśnie myśleli Ewa i Stanisław, kiedy rozpoczynali prowadzenie „Zajazdu Pod Zamkiem”. Rodzeństwo bardzo szybko się rozczarowało, ponieważ pomimo smacznych dań serwowanych w ich lokalu – odwiedzało ich mało gości. Głodnych turystów przerażały przede wszystkim wysokie ceny zapisane w karcie dań oraz nieprzyjemna atmosfera panująca w restauracji. Podczas sezonu Ewa i Stanisław dawali radę, jednak zimą ich interes całkowicie upadał i rozpoczynały się straszne problemy finansowe. Rodzeństwo postanowiło przerwać tę sytuację, dlatego zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Rewolucja przeprowadzona przez znaną restauratorkę


Gdy Magda Gessler odwiedziła „Zajazd Pod Zamkiem” była zachwycona smakiem serwowanych w lokalu potraw. Pochwaliła kucharki, natomiast skrytykowała właścicieli za podejście do personelu. Nazwa restauracji pozostała taka sama, ale duże zmiany pojawiły się w wystroju oraz w menu. W karcie dań można aktualnie znaleźć zupę z białych ryb, pączki nadziewane wątróbką, rosół, pierogi z dziczyzną, stek z jelenia z sosem z grzybów i wiele innych. Metamorfoza okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ do restauracji zaczęło przychodzić znacznie więcej gości.

Zobacz w telewizji

Zajazd Pod Zamkiem

Sezon: 9, Odcinek: 9

18.05.2021 15:00

Dodaj komentarz
Twoja ocena: