Zajazd Babski

Zajazd Babski

Poprzednia nazwa: Marysieńka

Grunwaldzka 2, Babice

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 502 830 962

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: http://zajazdbabski.com/

Opis restauracji

„Kuchenne rewolucje” to program cieszący się popularnością szczególnie wśród fanów Magdy Gessler. Widzowie mogą oglądać poczynania kobiety, która przeprowadza metamorfozy w restauracjach zlokalizowanych w różnych miastach Polski. Większość z nich kończy się sukcesem. Tak też było w przypadku lokalu „Marysieńka”, którego zmiany przedstawiono w 6 odcinku 17 sezonu programu.


Szansa na nową miłość i nowy biznes


Właścicielami „Marysieńki” byli Kasia i Adam. Para spotkała się w dojrzałym wieku. Życiowe przejścia i rozstania w poprzednich związkach nie powstrzymały ich przed wejściem w nową relację. Okazało się, że ich wspólną pasją jest gastronomia. Kasia uwielbiała gotować, natomiast Adam również dobrze odnajdował się w kuchni. Wspólnie postanowili otworzyć restaurację zlokalizowaną w Babicach. Kobieta została szefową kuchni, natomiast mężczyzna pomagał jej w zarządzaniu lokalem. Para postawiła na typowo polskie dania, na które było stać większość przybyłych gości. Niestety taka sytuacja nie poprawiła finansów restauracji, a jedynie je pogorszyła. Nie mając pomysłu na poprawę funkcjonowania lokalu właściciele zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Pozytywnie zakończona rewolucja


Znana restauratorka zgodziła się odwiedzić Babice, aby pomóc Kasi i Adamowi w prowadzeniu ich biznesu gastronomicznego. Nazwa restauracji została zmieniona na „Zajazd Babski”. Wiele nowości pojawiło się także w menu. Aktualnie w lokalu serwowane są dania z kuchni staropolskiej. Właściciele skupiają się przede wszystkim na potrawach opartych na świeżych grzybach i rybach. W nowej karcie pojawiły się takie pozycje, jak placki ziemniaczane, barszcz czerwony, panierowany filet z karpia czy pierogi z karpiem wędzonym. Cała rewolucja zakończyła się sukcesem, o czym świadczą pozytywne opinie wystawiane przez gości w Internecie.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: