Wałkowane

Wałkowane

Poprzednia nazwa: Szafran

Piotrkowska 217, Łódź

Rewolucja udana?: NIE

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Podczas rewolucji przeprowadzanych w programie „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler bardzo się stara, aby lokale biorące udział w metamorfozie osiągnęły sukces. Kobieta już niejednokrotnie udowodniła, że można jej zaufać. Dzięki niej wiele biznesów gastronomicznych ponownie odżyło. Niestety nie wszystkie rewolucje osiągają zamierzony cel. Niektóre z restauracji okazują się niewystarczające dobre, aby uzyskać polecenie Magdy Gessler.


Ambitne początki


Na pomysł otwarcia restauracji w Łodzi wpadła Sylwia, która postanowiła współpracować z żoną kuzyna swojego męża. Polina pochodzi z Ukrainy, dzięki czemu kobiety mogły stworzyć kuchnię o różnorodnych smakach. Z wielkim zapałem rozpoczęły pracę w swojej restauracji, ale bardzo szybko napotkały mnóstwo problemów. Pierwszym z nich był sanepid, który miał zastrzeżenia do zbyt małych rozmiarów lokalu. Po powiększeniu restauracji kobietom zabrakło pieniędzy na promocję interesu. Przez to przychodziło do nich bardzo mało gości, co zdecydowanie nie pomagało finansom lokalu. W końcu kobiety zdecydowały się poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Wielkie zmiany w lokalu


Znana restauratorka zgodziła się pomóc kobietom, a rewolucję w ich restauracji rozpoczęła od wprowadzenia nowej nazwy. „Szafran” został zastąpiony przez szyld „Wałkowane”. Miejsce stało się pierogarnią, w której można było zamówić wiele rodzajów tego dania. Metamorfoza dotyczyła również wnętrza lokalu. Wystrój został wzbogacony o kolorowe elementy, dzięki czemu wydawał się przyjemniejszy. Dominującymi barwami stały się pomarańcz, czerwień, zieleń oraz żółć. Pomiędzy nimi pojawiły się akcenty kwiatowe.


Brak rekomendacji


Magda Gessler miała nadzieję na sukces w przypadku restauracji „Wałkowane”. Niestety bardzo się rozczarowała, gdy zajrzała do lokalu po kilku tygodniach od przeprowadzonej rewolucji. Kobiecie nie smakowały serwowane dania – oceniła je jako bardzo mdłe i niewyraźne. Uznała, że restauracja nie ma nic wspólnego ze zmianami wprowadzonymi podczas metamorfozy. Z tego powodu znana restauratorka nie wydała rekomendacji temu miejscu. Jeszcze przed emisją odcinka w telewizji lokal został zamknięty.

Zobacz w telewizji

Wałkowane (Szafran)

Sezon: 15, Odcinek: 4

20.05.2021 15:50

Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Anna
4 miesiące temu
Skoro właścicielka zrobiła sobie z drugiej Pani darmowego parobka i nie rozumie, że czasy parobków dawno minęły to dobrze żę restauracja padła. Pani która robi wyśmienite pierogi powinna znależć sobiebez problemów pracę w innej restauracji za godziwe pieniądze. A tępa właścicielka z równie tępym i chamskim mężem niech idzie w buraki.....