Trattoria Bandiera Italiana

Trattoria Bandiera Italiana

Poprzednia nazwa: Famiglia per amici

Pabianicka 115, Łódź

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 578 586 928

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: https://trattorialodz.pl

Opis restauracji

Magda Gessler odwiedza różne miasta w Polsce, gdzie znajdują się restauracje zmagające się z licznymi problemami. Kobieta pomaga w ich prowadzeniu oraz sprawia, że w większości przypadków lokale odnoszą sukces. W jednym z odcinków znana restauratorka pojechała do Łodzi, ponieważ została zaproszona do restauracji „Famiglia per amici”.


Jak doszło do otwarcia lokalu?


Pomysł na otwarcie restauracji w Łodzi powstał w głowach przyjaciół – Mateusza i Dominika. Mężczyznom spodobała się przede wszystkim lokalizacja lokalu, który mógł się stać ich własnością, dlatego nie zastanawiali się długo nad stworzeniem pizzerii. Niestety bardzo szybko okazało się, że prowadzenie biznesu gastronomicznego to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim ciężka praca. Wymarzona lokalizacja okazała się pułapką dla właścicieli. Okolica była zaniedbana, natomiast dojazd do restauracji utrudniony. Te czynniki niestety wpłynęły na to, że do lokalu prowadzonego przez Mateusza i Dominika przychodziło mało gości. Ostatecznie mężczyźni postanowili poprosić o pomoc Magdę Gessler, ponieważ sami nie potrafili sobie poradzić z problemami lokalu.


Prawdziwa włoska pizza nie potrzebowała rewolucji


Znana restauratorka zgodziła się przyjechać do Łodzi, aby wesprzeć biznes Mateusza i Dominika. Kobieta była zachwycona smakiem zaserwowanej jej pizzy, dlatego postanowiła ją zachować w karcie i nie zmieniać tego dania podczas rewolucji. Lokal zyskał nową nazwę – aktualnie można go znaleźć pod szyldem „Trattoria Bandiera Italiana”. Zmianie uległ również wystrój restauracji oraz częściowo menu. Właściciele wprowadzili do karty potrawy zasugerowane przez Magdę Gessler, co sprawiło, że klienci chętniej przychodzą do lokalu. Cała rewolucja okazała się wielkim sukcesem.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: