Szarlotka z rumieńcem

Szarlotka z rumieńcem

Poprzednia nazwa: Szalotka

Leśna 2, Łagów

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 75 771 59 51

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Magda Gessler to nieoceniony autorytet dla wielu Polaków. Kobieta chętnie dzieli się swoją pasją do gotowania i próbuje nią zarazić restauratorów prowadzących swoje biznesy gastronomiczne w naszym kraju. W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” Gessler odwiedziła Łagów, gdzie znajdowała się restauracja o intrygującej nazwie „Szalotka”.


Szalone pomysły właścicielki


„Szalotką” zarządza Marta, która każdego dnia ma nowe pomysły na jej prowadzenie. Cały czas zmienia menu i prosi kucharzy o przygotowanie wymyślnych dań. W ten sposób chce zachęcić gości do odwiedzania jej lokalu. Nieustannie wymyśla przepisy, co okazuje się męczące dla personelu. Według pracowników restauracja powinna posiadać stałą kartę dań, aby klienci wiedzieli, czego mogą się spodziewać. Szef kuchni również nie jest zadowolony z ciągłych zmian wprowadzanych przez właścicielkę.


Nieporozumienie z partnerem


Kolejną osobą, która często zwraca uwagę Marcie jest jej partner – Norbert. Mężczyzna zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji panującej w lokalu, dlatego zjawia się tam codziennie, aby pomóc w prowadzeniu restauracji. Sam jest właścicielem innego baru, więc uważa, że zna się na biznesach gastronomicznych. Marta jednak nie zawsze chętnie go słucha. Chciałaby sama prowadzić swój interes i męczy ją ciągła ingerencja partnera.


Na pomoc przychodzi Magda Gessler


Znana restauratorka od razu po przyjeździe do „Szalotki” poleciła Marcie, aby sama zajęła się swoim biznesem i nie pozwoliła partnerowi się w niego wtrącać. Norbert nie był zadowolony ze zmian wprowadzanych podczas rewolucji. Nowy wystrój uznał na nieładny i nieprzyciągający spojrzenia gości. Magda Gessler nie zraziła się jego uwagami. Nazwa lokalu zaproponowana przez restauratorkę brzmi „Szarlotka z rumieńcem”, natomiast menu zostało uporządkowane. Znalazły się w nim m.in. dania z cielęciny, domowa szarlotka oraz burgery. Metamorfoza zakończyła się sukcesem.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Marzena
Ocena: 1
7 miesięcy temu
Porażka ceny są zawyżone a porcje są zbyt małe. Dziś za muwilam lody z owocami, tragedia jedna malina i dwie boruwki a cena szok. Nie polecam