Stary kredens

Stary kredens

plac Świętego Michała 4, Sanok

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 797 317 279

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: http://starykredens.com/

Opis restauracji

Magda Gessler przemierza całą Polskę, aby pomóc restauratorom prowadzącym biznesy gastronomiczne w różnych miastach naszego kraju. Zazwyczaj rewolucje kończą się dużym sukcesem, a właściciele są wdzięczni znanej restauratorce. Tak też było w przypadku lokalu o nazwie „Stary Kredens”, którego metamorfozę widzowie mogli oglądać w 15 odcinku 7 sezonu programu „Kuchenne rewolucje”.


Brak pomysłu na naprawę restauracji


Sanok to niezwykle malownicza miejscowość. To właśnie tam znajduje się lokal o nazwie „Stary Kredens”. Jego właściciele to Maria i Piotr. Małżeństwo miało nadzieję na duże zyski z prowadzenia lokalu. Postawili na wykwintną kuchnię, elegancję i światowe klimaty. Para bardzo szybko przekonała się jednak, jak trudno jest utrzymać gościa w restauracji. Niedługo po otwarciu sytuacja finansowa lokalu była tak tragiczna, że Maria i Piotr zaczęli rozważać zamknięcie biznesu. Przed tym postanowili poradzić się Magdy Gessler.


Zmiany w menu i wystroju


Znana restauratorka zgodziła się przyjechać do Sanoka, gdzie przeprowadziła porządną rewolucję. Dzięki temu lokal Marii i Piotra nie został zamknięty. Para cieszy się rekomendacją wydaną przez Magdę Gessler oraz licznymi pozytywnymi opiniami ze strony gości. Podczas metamorfozy nie zmieniona została nazwa restauracji. Za to wiele nowości pojawiło się w menu i w wystroju. W karcie dań można znaleźć takie potrawy, jak latające krewetki, gołąbki ziemniaczane, jagnięcina bieszczadzka czy pierogi ruskie. Wnętrze restauracji zostało odświeżone. Beżowe ściany zyskały wrzosowe kolory, po czym powieszono na nich obrazy. Oprócz tego ozdobiono stoły koronkami i świeżymi kwiatami. Cała rewolucja okazała się jak najbardziej udana.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: