Stara Kuźnia

Stara Kuźnia

Partyzantów 2, Magnuszew

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 48 621 72 91

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: http://www.starakuznia.com/

Opis restauracji

Ludzie do restauracji wybierają się przede wszystkim po to, aby zjeść pyszny posiłek i spędzić miło czas. Oczywiście kwestia jedzenia jest najważniejsza, powinno ono być zarówno bardzo dobre, sprostać wymaganiom klienta, jak i nienagannie podane, jednakże kwestia wyglądu lokalu oraz stosunek obsługi do klienta są również bardzo ważne. 


Jak zatem wybrać restaurację, która sprosta tym wymaganiom? 

Wybrać się do restauracji sprawdzonej przez profesjonalistę. 

Restauracja Stara Kuźnia to lokal znajdujący się w miejscowości Magnuszew, w którym swoich rewolucji dokonała najsłynniejsza polska restauratorka - Magda Gessler. 

Pierwsza emisja programu Kuchenne rewolucje, w którym owa rewolucja miała miejsce, odbyła się 3 listopada 2011 roku w programie TVN. Rewolucje, jakie przeszła ta restauracja miały miejsce w dziewiątym odcinku czwartego sezonu. 


Po niemałych zmaganiach Magdzie Gessler udało się dokonać cudu. Z restauracji, w której podawano kiepskie jedzenie, do którego używano sztucznych produktów, a w kuchni panował niemały chaos, udało się stworzyć restaurację, w której króluje jabłko, słynącą z dań o domowym smaku jak i wnętrza, w którym przeważa czerwień i biel, drewno i kamień oraz klimatyczne lampy, drewniany taras z widokiem na sielskie otoczenie. 

Najpopularniejszymi daniami restauracji Stara Kuźnia są dania robione według przepisów Pani Gessler, czyli śledź na chrzanowo-jabłkowej pierzynce, krem z wiejskiego kurczaka z pieczonym jabłkiem i śmietanką, kociołek Kowala wysadzany w piecu, szarlotka na kruchym cieście podawana na ciepło z gałką lodów, świeżo wyciskany sok jabłkowy, a także mojito Magnuszew ze świeżo wyciskanym sokiem jabłkowym. 

Restauracja Stara Kuźnia, jest to Kuźnia pysznego smaku gwarantująca pyszne jedzenie w pięknym, przytulnym miejscu, co potwierdza rekomendacja Magdy Gessler, zatem jest to miejsce, które warto odwiedzić.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: