Sowa Nasza Kasza

Sowa Nasza Kasza

Poprzednia nazwa: Berhida

Kościuszki 15, Sanok

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: 510 877 666

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: https://www.facebook.com/sowanaszakasza.sanok/

Opis restauracji

Magda Gessler stanowi ostatnią deskę ratunku dla wielu restauracji zmagających się z licznymi problemami. Kobieta odwiedza różne miasta, aby poprawić polską gastronomię. Większość przeprowadzonych przez nią metamorfoz kończy się sukcesem. Nie zawsze jednak właściciele potrafią utrzymać wprowadzone przez kobietę zmiany.


Szansa na dobre zarobki


Restaurację o nazwie „Berhida” w Sanoku postanowiło otworzyć małżeństwo. Ania i Daniel mieli nadzieję, że będzie to dla nich dobra okazja, aby odbić się od dna. Wcześniej mężczyzna dobrze zarabiał prowadząc własną firmę, jednak przez niedopilnowanie jednego z pracowników poniósł straszną porażkę. Ten błąd wprowadził rodzinę w problemy finansowe. Para chciała w końcu stanąć na nogi, dlatego zmienili branżę i otworzyli restaurację. Lokalem zarządzał Daniel, natomiast w kuchni głos należał do Ani. Małżeństwo zatrudniło do pomocy jedną kucharkę. Niestety bardzo szybko się przekonali, jak trudne jest prowadzenie lokalu. Do ich restauracji przychodziło bardzo mało gości i nikt nie potrafił docenić serwowanych przez Anię potraw. W końcu małżeństwo zdecydowało się poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Wielkie zmiany w restauracji


Po przyjeździe do „Berhidy” Magda Gessler miała wiele zastrzeżeń do pracy właścicieli. Przede wszystkim skrytykowała otrzymane dania, z czym nie zgodził się Daniel dzielnie bronią talentu kulinarnego swojej żony. Rewolucja zakończyła się sukcesem, mimo że były to zarówno dla małżeństwa, jak i dla znanej restauratorki burzliwe dni pełne niepokoju i stresu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Podczas metamorfozy „Berhida” została zastąpiona przez szyld „Sowa Nasza Kasza”. Zmianie uległo również menu. Pojawiły się w nim takie pozycje, jak pierogi karpackie z ziemniakami, pierogi karpackie z mięsem czy sanockie pierogi z orkiszowej mąki. Pomimo tego, że lokal zdobył polecenie znanej restauratorki to wkrótce po zakończonej rewolucji został zamknięty.

Zobacz w telewizji

Sowa Nasza Kasza (Berhida)

Sezon: 12, Odcinek: 8

15.07.2020 08:05

Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie