Słoneczna Miska

Słoneczna Miska

Poprzednia nazwa: Cynamon

Skrzynki 3, Płońsk

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 23 683 44 40

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Największą pasją Magdy Gessler jest gotowanie, co widać we wszystkich jej działaniach. W programie „Kuchenne rewolucje” znana restauratorka przemierza cały kraj, aby poprawić oblicze polskiej gastronomii. Odwiedza różne miasta, gdzie przeobraża upadające lokale w pełne sukcesu restauracje.


Wymarzony biznes gastronomiczny


W jednym z odcinków programu widzowie obserwowali poczynania Magdy Gessler w Płońsku. To tam znajdowała się restauracja o nazwie „Cynamon”. Jej właścicielem był Grzegorz, który postanowił o otwarciu lokalu, gdy pewnej nocy przyśniły mu się pierogi z cynamonem. Mężczyzna uznał ten sen za dobrą wizję i zaczął realizować swoje marzenia. Uwielbiał gotować, ale nie miał w tej kwestii żadnego doświadczenia, ponieważ wcześniej spędzał czas w kuchni jedynie w domu.


Rodzinne zmartwienie


Grzegorz bardzo szybko zrozumiał, jak trudne jest prowadzenie biznesu gastronomicznego. Do jego restauracji przychodziło bardzo mało gości, co przekładało się na problemy finansowe lokalu. Mężczyźnie pomagała żona i córka, jednak obie kobiety nie były z tego zadowolone. Żona właściciela bardzo martwiła się sytuacją restauracji, dlatego zaczęła więcej palić. Z kolei córka małżeństwa miała pretensje do ojca, że musi pomagać w biznesie zamiast pojechać ze znajomymi na wakacje. Aby ratować swój lokal i sytuację rodzinną Grzegorz postanowił poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Dobre zmiany


Znana restauratorka zgodziła się przyjechać na prośbę Grzegorza do Płońska. W szybki sposób przeprowadziła skuteczną rewolucję. Kobieta miała wiele zastrzeżeń do pracy właściciela, ale zauważyła duży potencjał w jego restauracji, dlatego bez wahania zgodziła się dokonać metamorfozy. „Cynamon” to teraz „Słoneczna Miska”. Odmienione zostało także wnętrze lokalu – na stołach pojawiły się piękne obrusy, a obok baru ustawiono barwne skrzynie. Wiele nowości pojawiło się również w menu. Zmiany spodobały się gościom, którzy z przyjemnością zaczęli odwiedzać restaurację prowadzoną przez Grzegorza.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie