Śledzik

Śledzik

Poprzednia nazwa: Karczma Sidło

Gdańska 70, Żukowo

Rewolucja udana?: NIE

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 668 525 541

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Magda Gessler zna już chyba wszystkie grzechy polskich restauratorów. Zazwyczaj udaje jej się przeprowadzić rewolucje, które kończą się sukcesem. Niestety nie zawsze tak się dzieje, co widzowie mogli obserwować w jednym z odcinków programu „Kuchenne rewolucje”. Kobieta dokonała metamorfozy w Żukowie, ale niestety ostatecznie nie wydała tam swojej rekomendacji.


Interes prowadzony z myślą o dzieciach


Właścicielką „Karczmy Sidło” była Ilona, która pragnęła interes przekazać swoim dzieciom. Kobieta wybudowała go z myślą o rodzinie i marzyła, że lokal na zawsze pozostanie źródłem utrzymania zarówno dla niej, jak i jej córki i syna. Mężczyzna postanowił jednak otworzył własny biznes, natomiast młoda kobieta pomagała matce w prowadzeniu restauracji, ale zimą wyjeżdżała na narty, które stanowiły jej największą pasję. Przez to nie poświęcała gastronomii tak dużo uwagi, jakby oczekiwała tego Ilona.


Problemy w prowadzeniu restauracji


Właścicielka „Karczmy Sidło” bardzo szybko przekonała się, jak trudne jest prowadzenie biznesu gastronomicznego. Wybrała świetną lokalizację na swój interes, ponieważ na Kaszubach zawsze przebywa dużo turystów, ale mimo to niewiele osób zaglądało do restauracji kobiety. Ilona nie miała pojęcia, dlaczego do jej lokalu przychodzi tak mało gości. Nie potrafiła samodzielnie znaleźć problemu, dlatego postanowiła poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Przeprowadzona rewolucja zakończona brakiem rekomendacji


Znana restauratorka zgodziła się przyjechać do Żukowa, aby pomóc Ilonie i jej córce w prowadzeniu biznesu gastronomicznego. Magda Gessler była oburzona niektórymi potrawami, dlatego wprowadziła duże zmiany w menu dostępnym w lokalu. Ponadto metamorfoza dotyczyła wystroju wnętrza, a także nazwy restauracji. Po rewolucji brzmiała ona „Śledzik”. Magda Gessler nie kryła zadowolenia z wprowadzonych zmian, jednak po powrocie do lokalu po kilku tygodniach przeżyła rozczarowanie. Okazało się, że zwolnił się jeden z kucharzy, przez co dania były niesmaczne. Restauratorka nie wydała rekomendacji w Żukowie.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Miroslawa
Ocena: 1
4 miesiące temu
wlascicielka tzw stara dzidzia,och i ach kompletne zero, coreczka nadeta idiotka ,która nie rozumie niczego. Nie polecam ohyda
anna
4 miesiące temu
własciciekla stara dupa, a nosi sie jak idiotka nie polecam
anna
Ocena: 1
4 miesiące temu
wlaścicielka idiotka, karmi cala rodzine, a gosci - kopa w dupę! biedne te dziewczyny na kuchni, super, se sebastian odszedl, ta ą ę stara dupe, kpoa w dupę!
Agata
Ocena: 1
5 miesięcy temu
Wstydzę się jak to oglądam, brak empatii tam już nic nie pomoże

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie