Śledź i chleb

Śledź i chleb

Poprzednia nazwa: Granola

3 Maja 21, Gdynia

Rewolucja udana?: NIE

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: 724 556 106

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: https://sledz-i-chleb.business.site/

Opis restauracji

Za każdym razem program „Kuchenne rewolucje” zaskakuje swoich widzów prezentując różnorodne kuchnie znajdujące się w naszym kraju. Magda Gessler odwiedza te miejsca, aby poprawić polską gastronomię. Większość wizyt okazuje się sukcesem, niestety zdarzają się takie restauracje, które pomimo rewolucji odnoszą porażkę, a następnie zostają zamknięte.


Wielkie nadzieje co do „Granoli”


W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” widzowie poznali Darka, który do tej pory prowadził duży zakład gastronomiczny i dobrze prosperujący bar mleczny. Obserwując swoje sukcesy mężczyzna chciał je powtórzyć otwierając nowy biznes gastronomiczny. W taki sposób powstała „Granola” znajdująca się w centrum Gdyni. Niestety bardzo szybko okazało się, że restauracja zakończyła dobrą passę Darka. Lokal od samego początku przynosił straty. Właściciel nie mógł także znaleźć odpowiedniego personelu, ponieważ pracownicy cały czas się zwalniali.


Próba ratunku lokalu


Darek nie chciał się tak łatwo poddać, dlatego postanowił poprosić o pomoc Magdę Gessler. Gdy tylko kobieta przyjechała do jego restauracji, skrytykowała serwowane dania. Następnie negatywnie oceniła całą pracę personelu, po czym przeszła do przeprowadzenia w tym miejscu rewolucji. Zmianie uległ przede wszystkim wystrój i nazwa restauracji. Od czasu metamorfozy brzmi ona „Śledź i chleb”. Nowości pojawiły się również w menu. W karcie można znaleźć m. in. zupę krem z ogórka kiszonego, zapiekankę śledziową Magdy Gessler oraz wątróbkę drobiową z jabłkiem i cebulą.


Niewykorzystana szansa


Znana restauratorka opuszczając restaurację znajdującą się w Gdańsku miała mieszane uczucia. Życzyła właścicielowi szczęścia, ale przyznała także, że tylko od niego zależy, jak potoczą się dalsze losy lokalu. W Internecie można było przeczytać wiele różnorodnych opinii na temat „Śledzia i chleba”. Niestety wkrótce okazało się, że obawy Magdy Gessler były słuszne - restauracja została zamknięta.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie