ser-o!-mania

ser-o!-mania

Poprzednia nazwa: Pizzeria Vicenti

Fryderyka Chopina 13, Lublin

Rewolucja udana?: NIE

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: https://www.facebook.com/RestauracjaSeromania/

Opis restauracji

Magda Gessler wraz z ekipą programu telewizyjnego „Kuchenne rewolucje” nieustannie przemierza Polskę w celu poprawy gastronomii naszego kraju. Większość przeprowadzanych przez nią zmian kończy się sukcesem. Niektóre metamorfozy nie mają jednak szansy na przetrwanie, jak okazało się w przypadku restauracji „ser-o!-mania”.


Prawdziwie włoska restauracja


Właścicielem lokalu jest Grzegorz, który od zawsze pasjonował się włoską kuchnią. Spędził w Italii prawie 15 lat, dzięki czemu poznał dania, kulturę i klimat kraju. Po tym czasie powrócił do Polski i postanowił otworzyć własną restaurację, która miała mu przypominać słoneczne Włochy. Nazwał ją „Pizzeria Vicenti”. Do swojej ekipy zaprosił nawet rodowitego Włocha, dlatego nic dziwnego, że Grzegorz miał nadzieję na wielki sukces. Niestety bardzo szybko okazało się, że mieszkańcom Lublina włoska pizzeria nie przypadła do gustu.


Samodzielne próby ratowania lokalu


Aby ratować restaurację Grzegorz zaczął wprowadzać do menu nowe potrawy. Powierzył również dowodzenie lokalem swojej siostrze – Patrycji. Te pomysły okazały się jednak mało pomocne, ponieważ gości w pizzerii nadal było mało. Właściciel zrozumiał, że sam sobie nie poradzi i zdecydował się na zgłoszenie do programu „Kuchenne rewolucje”. Miał nadzieję, że Magda Gessler odmieni oblicze restauracji i spowoduje, że goście zaczną przychodzić na włoskie dania.


Nieudana rewolucja i zamknięcie lokalu


Znana restauratorka od samego początku przeczuwała, że uratowanie pizzerii Grzegorza może być trudnym zadaniem. Nie doceniła smaku otrzymanych potraw. Skrytykowała nie tylko kuchnię, ale także wystrój restauracji. Mimo to kobieta rozpoczęła metamorfozę. Na miejscu dawnej pizzerii powstała „ser-o!-mania”. Rewolucja dotyczyła także karty dań oraz wnętrza lokalu. Niestety starania Magdy Gessler również okazały się daremne. Wkrótce po rewolucji restauracja została zamknięta. W mediach społecznościowych Grzegorz przyznał się do porażki i przeprosił swoich gości.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie