Rancho pod strusiem

Rancho pod strusiem

Ul. Zwardonska 141, Bielsko-Biała

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: 33 812 43 47

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

W jednym z odcinków programu „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler została zaproszona do Bielsko-Białej, aby pomóc w prowadzeniu restauracji nazwanej „Rancho pod strusiem”. Miejsce okazało się bardzo urocze. W jego pobliżu znajduje się mini zoo, które zachwyca szczególnie najmłodszych. Takie atrakcje nie powstrzymały jednak lokalu przed porażką kulinarną.


Śmierć początkiem problemów


„Rancho pod strusiem” zostało założona przez trzech wspólników. Najbardziej doświadczony był najstarszy z mężczyzn – to on zarządzał restauracją i sprawiał, że smak serwowanych potraw przypadał gościom do gustu. Niestety po jego nagłej śmierci lokal zaczął przynosić straty. Pozostali wspólnicy nie potrafili sobie poradzić z prowadzeniem restauracji i nie wiedzieli, jak zapobiec nadchodzącej klęsce.


Jedyne ratunek w mini zoo


Restauracja nie upadła całkowicie tylko dlatego, że ratowało ją znajdujące się w jej pobliżu mini zoo. Podczas ładnej pogody rodzice z dziećmi zachodzili do „Rancho pod strusiem”, aby coś zjeść. Jednak gdy padał deszcz bądź było zimno – w lokalu brakowało żywej duszy. Taka sytuacja spowodowała liczne problemy finansowe dwóch właścicieli. Ostatecznie zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler, ponieważ nie chcieli zamykać restauracji.


Udana rewolucja


Znana restauratorka zgodziła się pomóc mężczyznom w przywróceniu świetności ich lokalu. Zmianie uległ nie tylko wystrój, ale przede wszystkim menu. W nowej karcie dominuje drób. Dostępne są takie potrawy, jak rosół z perliczek czy pasztet. Mimo że rewolucja nie przebiegała w spokojnej atmosferze to zakończyła się sukcesem. Lokal odzyskał swoją świetność, a goście zaczęli chętniej go odwiedzać. Niestety mimo to po pewnym czasie od przeprowadzonej metamorfozy został zamknięty.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie