Przystanek Łosoś

Przystanek Łosoś

Poprzednia nazwa: Jurand Inn

Kościerska 77, Egiertowo

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Dzięki „Kuchennym rewolucjom” Magda Gessler ma możliwość podróżować po całej Polsce i próbować różnych smaków. Jej głównym zadaniem jest jednak poprawa polskiej gastronomii i pomoc restauracjom, które zmierzają ku porażce. Zazwyczaj kobieta potrafi odkryć w czym tkwi problem lokalu i ratuje go przed upadkiem. Taka sytuacja miała również miejsce w Egiertowie, gdzie Magda Gessler gościła w restauracji „Jurand Inn”.


Trudne początki


Restauracja zlokalizowana w Egiertowie od samego początku stanowiła problem dla właścicieli. Bardzo szybko okazało się, że pobudowanie tak dużej karczmy nie było dobrym pomysłem, ponieważ utrzymanie restauracji wiele kosztuje. Przez to brakuje pieniędzy na wprowadzanie nowych pomysłów, a atmosfera panująca w lokalu staje się coraz bardziej nerwowa. Właściciele nie potrafią porozumieć się z personelem, a goście do lokalu zaglądają raczej niechętnie. Te powody wydały się wystarczające, aby poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Ratunek ze strony znanej restauratorki


Po przyjeździe do Egiertowa Magda Gessler bardzo szybko zorientowała się w czym tkwi największy problem. Kobieta odkryła, że zamieszanie panujące w lokalu jest wprowadzane przez szefową karczmy, która wtrąca się w pracę kucharek i zmusza ich do modyfikacji przepisów. Restauratorka uznała takie zachowanie za niedopuszczalne. Ponadto wyraziła swoje niezadowolenie po spróbowaniu potraw dostępnych w menu restauracji. Z tego powodu rewolucje nie dotyczyły wyłącznie nazwy, ale także karty dań. Od czasu metamorfozy lokal specjalizuje się w potrawach z łososia, dlatego jego nowa nazwa brzmiała „Przystanek Łosoś”.


Spalone marzenia


Mimo, że Magda Gessler nie była w pełni usatysfakcjonowana, gdy po kilku tygodniach ponownie odwiedziła restaurację to zdecydowała się na wydanie pozytywnej opinii. Lokal cieszył się rekomendacją znanej restauratorki, jednak to nie zatrzymało jego problemów. Niedługo po przeprowadzonej rewolucji karczma spłonęła. Pożar wybuchł z niewiadomej przyczyny, ale na szczęście nikomu nic się nie stało, ponieważ ludzie zdążyli się ewakuować z miejsca wypadku.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie