Pomidorowe Bistro

Pomidorowe Bistro

Poprzednia nazwa: Pierogatka

Narutowicza 4, Kalisz

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 533 535 743

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

„Pierogatka” to lokal, który po „Kuchennych rewolucjach” zmienił nazwę na „Pomidorowe Bistro”. Znajduje się on w Kaliszu na ul. Narutowicza. Magda Gessler udała się w to miejsce, aby pomóc Krzysztofowi oraz jego narzeczonej uratować prowadzony przez nich biznes.


Początkowy sukces lokalu


Krzysztof od zawsze uwielbiał przebywać w kuchni, a gotowanie było jego pasją. Przez wiele lat pracował w gastronomii, aż w końcu przy wsparciu swojej narzeczonej Sylwii otworzył własną restaurację. Nazwał ją „Pierogatka” i właśnie z takich dań słynął lokal. Właściciel odniósł wielki sukces, ponieważ goście chętnie odwiedzali jego biznes i zachwalali jedzone w nim pierogi. Niestety Krzysztof zapragnął zmian, dlatego zaczął wprowadzać nowe potrawy do menu, pozbywając się starych, sprawdzonych przepisów. W związku z tym klienci powoli rezygnowali z jedzenia w „Pierogatce”. Właściciel zrozumiał swój błąd, ale było już za późno, aby udało mu się go samodzielnie naprawić. Razem ze swoją narzeczoną postanowili poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Bałagan w lokalu i w głowie właściciela


Po wizycie w „Pierogatce” znana restauratorka była oburzona panującym w lokalu bałaganem oraz podejściem Krzysztofa. Uznała to miejsce za jedno z najbrudniejszych, jakie do tej pory widziała. Właściciel początkowo nie chciał się z nią zgodzić, ale ostatecznie z pomocą swoich najbliższych rozpoczął sprzątanie. Magda Gessler zarzucała Krzysztofowi, że powinien się leczyć, ponieważ nie potrafi opanować swoich emocji. Mężczyzna chciał nawet przerwać rewolucje, ale ostatecznie przyznał rację restauratorce i postanowił poddać się jej pomysłom.


Rewolucje w dawnej „Pierogatce”


Magda Gessler wprowadziła wiele zmian w lokalu prowadzonym przez Krzysztofa. Przede wszystkim zmienił się wystrój oraz nazwa. Od czasu „Kuchennych rewolucji” restauracja to „Pomidorowe Bistro” specjalizujące się właśnie w daniach z pomidorów. W menu pojawiły się takie potrawy, jak carpaccio z pomidora z serem kozim, schab pieczony ze świni złotnickiej, ziemniaki duszone z pomidorami i warzywami, szarlotka z burakiem i pomidorem oraz sama pomidorowa. Po metamorfozie lokalu w Internecie przeważają pozytywne opinie na jego temat.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
M
Ocena: 5
rok temu
Bistro już nie istnieje.

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie