Piknik w kratkę

Piknik w kratkę

Poprzednia nazwa: Bajkowa

Zamkowa 30, Swarzędz

Rewolucja udana?: NIE

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Magda Gessler to niekwestionowany autorytet kulinarny, z którego przykład biorą miliony ludzi na całym świecie. Kobieta realizuje swoją pasję poprzez odwiedzanie różnych miast w naszym kraju i ratowanie oblicza polskiej gastronomii. Niestety jak się okazuje – nie wszystkie jej próby kończą się sukcesem. W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” widzowie mogli obserwować, jak właściciele restauracji wycofali się z metamorfozy przeprowadzanej przez Magdę Gessler.


Problemy w bajecznym miejscu


Jak sama nazwa wskazuje – restauracja „Bajkowa” nie powinna mieć żadnych kłopotów. I rzeczywiście na początku tak było. W lokalu panowała bajka połączona z sielanką, a na brak gości właściciele nie mogli narzekać. Niestety bardzo szybko los się odmienił, a dobra passa się zakończyła. Karolina i Piotr zaczęli dokładać do biznesu ze swoich pieniędzy, ponieważ nie chcieli go zamknąć i wierzyli, że uda im się uratować restaurację. Mężczyzna poprosił o pomoc Magdę Gessler, która udała się do Swarzędza.


Przerwane rewolucje


Metamorfoza rozpoczęta w restauracji „Bajkowa” zapowiadała się dobrze. Niestety właściciele nie wytrzymali towarzyszącej jej presji i postanowili przerwać rewolucje. Podziękowali Magdzie Gessler za współpracę, a do finałowej kolacji nie doszło. Znana restauratorka doceniła wypieki Piotra, dlatego trudno było jej się pogodzić z decyzją właścicieli. Widziała w tym miejscu potencjał, ale zauważyła także braki w umiejętnościach kulinarnych Karoliny. Rewolucja dobiegła końca w momencie, gdy zmianie uległ wystrój oraz zaproponowana została nowa nazwa lokalu „Piknik w kratkę”.


Niezadowolenie widzów


Gdy odcinek został wyemitowany widzowie byli oburzeni, ponieważ okazało się, że Karolina i Piotr nie zamknęli restauracji, tak jak zapowiedzieli, tylko prowadzili ja dalej pod starą nazwą. W Internecie pojawiło się wiele negatywnych opinii na ich temat. Zauważono, że właściciele chcieli wykorzystać pomoc Magdy Gessler, aby zrobić sobie darmową reklamę. Aktualnie ich lokal jest nieczynny.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Alex
Ocena: 1
rok temu
Wcale się nie dziwię, że poprzedni chłopak pobił tą Karolinę!
Maria
2 lata temu
Co to za właściciele piszą o pomoc a potem rezygnują i znowu otwierają chodziło im o reklamę i i darmowy remont jednym słowem wstyd
Fanka Geslerki
2 lata temu
Tak głupiej baby jak właściciela restauracji bajka nie widziałam dawno. Zachukane babsko, mamałyga jakich mało
M
Ocena: 1
2 lata temu
Shit

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie