Nie Bo Mleczne

Nie Bo Mleczne

Poprzednia nazwa: Piekielna Kuchnia

Świętej Jadwigi 6, Wałbrzych

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: 792 009 167

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: http://piekielna-kuchnia.blogspot.com/

Opis restauracji

Przemierzając miasta Polski Magda Gessler sprawia, że restauracje odzyskują utracony klimat, a dania nabierają smaku. W swoim programie „Kuchenne rewolucje” dokonała już wiele cudów dotyczących polskiej gastronomii. Jak się okazuje, nie wszystkie metamorfozy kończą się sukcesem, a niektórzy właściciele nie potrafią wykorzystać zmian dokonanych w ich lokalu przez znaną restauratorkę.


Piekielna właścicielka w „Piekielnej Kuchni”


Jednym z miejsc, które odwiedziła Magda Gessler był lokal „Piekielna Kuchnia” znajdujący się w Wałbrzychu. Jego właścicielką była Justyna, która kiedyś zapragnęła prowadzić własny biznes. Nie chciała pracować u kogoś, dlatego otworzyła restaurację. Nadała jej piekielny wygląd i wymyśliła zbliżoną do niego nazwę lokalu. Niestety interes nie spełnił jej oczekiwań, a pracownicy za niepowodzenie oskarżali samą właścicielką sugerując, że jest despotyczna i nie potrafi odpowiednio zarządzać biznesem.


Przeprowadzona rewolucja


Wybuchowy charakter Justyny i bezwzględność Magdy Gessler spowodowały, że kobiety nie potrafiły się porozumieć. Ostatecznie jednak doszły do wspólnych wniosków i rewolucja się odbyła. Zmianie uległa przede wszystkim nazwa restauracji. Po metamorfozie brzmiała ona „Nie Bo Mleczne”. Specjalnością lokalu stała się biała pizza, czyli pizza z dodatkiem jabłek, ziemniaków, oscypka i śmietanowego sosu z czosnkiem, pieprzem oraz majerankiem.


Niezadowolenie właścicielki


Wkrótce po przeprowadzonej metamorfozie restauracja „Nie Bo Mleczne” została zamknięta. Justyna była oburzona wyemitowanym odcinkiem „Kuchennych rewolucji” z jej udziałem. Uważała, że wszystko zostało zmontowane w taki sposób, aby przedstawić ją i jej lokal niekorzystnie. Według właścicielki restauracja przed wizytą Magdy Gessler prosperowała całkiem dobrze, natomiast po rewolucji zyski spadły, a goście przestali przychodzić do jej lokalu.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: