Marilyn

Marilyn

Poprzednia nazwa: One Way

Starogardzka 42, Straszyn

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 503 398 399

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: https://marilyn-bar.business.site/

Opis restauracji

Do programu „Kuchenne rewolucje” zazwyczaj zgłaszają się właściciele restauracji, które nie prosperują dobrze. Niekiedy o pomoc Magdę Gessler proszę ich bliscy, którzy widzą porażkę lokalu. W jednym z odcinków widzowie mogli obserwować poczynania znanej restauratorki w Straszynie, gdzie do baru „One Way” kobietę zaprosił Kuba – syn właścicieli.


Tęsknota za tatą powodem rewolucji


Jak się okazało, Kuba wysłał list do redakcji programu „Kuchenne rewolucje”, ponieważ bardzo chciał, aby jego tata wrócił na stałe do Polski. Mężczyzna od wielu lat pracował za granicą, aby utrzymać rodzinę i lokal prowadzony przez swoją żonę Kasię. Niestety bar nie przynosił wystarczających dochodów, a małżeństwo samodzielnie nie potrafiło wymyślić na niego sposobu. Kuba widząc starania rodziców i czując ogromną tęsknotę za ojcem postanowił poprosić o pomoc Magdę Gessler. Miał nadzieję, że jego marzenie w końcu się spełni i tata wróci na stałe do Polski.


Marilyn we wnętrzu lokalu


Po przyjeździe do Straszyna Magda Gessler była zaskoczona panującym chaosem i bałaganem w barze „One Way”. Od razu zauważyła braki wiedzy kucharzy i niezdecydowanie właścicielki na jeden motyw przewodni. Znana restauratorka postanowiła nadać restauracji nowe oblicze, ale zdecydowała, że będzie ono związane z wizerunkiem Marilyn, który można było zauważyć na ścianach lokalu. Bardzo ucieszyło to Kasię, która jest fanką amerykańskiej piosenkarki. Zgodnie z określonym motywem zmianie uległa nazwa lokalu oraz jego menu. Od czasu rewolucji restauracja znana jest pod szyldem „Marilyn”.


Amerykański styl restauracji


Za sprawą rewolucji przeprowadzonych przez Magdę Gessler restauracja w Straszynie nabrała amerykańskiego charakteru. Wnętrze zostało odświeżone i od razu w wejściu kojarzy się z dobrą zabawą i pysznym smakiem. Amerykański klimat można także poczuć podczas zapoznawania się z kartą dań. W menu znalazły się m.in. frytki steak, serowe paluszki czy chrupiące skrzydełka. Całość okazała się wspaniałym pomysłem, ponieważ lokal zaczął nagle dobrze prosperować, a tata Kuby obiecał, że wróci na stałe do Polski.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Anna
Ocena: 5
2 lata temu
Extra już od tylu lat!!! Bravo