Malinówka

Malinówka

Malinka 93, Wisła

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 33 851 11 80

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Większość rewolucji przeprowadzanych przez Magdę Gessler kończy się sukcesem. Tak też było w przypadku restauracji „Malinówka” znajdującej się w mieście Wisła. Poczynania znanej restauratorki w tym miejscu można było oglądać w 12 odcinku 7 sezonu programu.


Nowy pomysł na życie


Właścicielką „Malinówki” jest Basia, która przez wiele lat pracowała w dużej korporacji. Nie czuła się jednak dobrze wykonując tę pracę, dlatego wykorzystała swój przebojowy charakter i spontanicznie postanowiła otworzyć własną restaurację. Marzyła o tłumach gości przychodzących do jej lokalu. Te wyobrażania okazały się bardzo trudne do spełnienia, ponieważ restauracja Basi nie cieszyła się popularnością. Nie pomogła jej nawet znajdująca się w pobliżu skocznia im. Adama Małysza, wokół której zawsze jest dużo ludzi. W końcu kobieta zdecydowała się poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Zmiany wprowadzone przez Magdę Gessler


Znana restauratorka zgodziła się pomóc Basi w prowadzeniu jej biznesu. Niestety rozczarowała się menu dostępnym w „Malinówce”, dlatego postanowiła go zmienić. Główne dania oparła na wariacjach pstrąga z pstrągiem smażonym na maśle klarowanym z orzechami. Ponadto w karcie dań można znaleźć zupę rybną z pulpetami i śmietaną, kwaśnicę na wędzonce z wkładką oraz pulpeciki z pstrąga w marynacie. Rewolucja nie dotyczyła nazwy restauracji, która pozostała taka sama. Cała metamorfoza zakończyła się prawdziwym sukcesem. Ze zmian była zadowolona nie tylko Magda Gessler i właścicielka lokalu, ale także goście, którzy chwalili potrawy dostępne w restauracji. Wiele pozytywnych opinii na temat tego miejsca można znaleźć w Internecie.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Adrian
Ocena: 5
7 miesięcy temu
Jeden z najlepszych pstrągów jakie jadłem w Polsce, polecam!!