Łebska Chata

Łebska Chata

Nadmorska 7, Łeba

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: https://www.facebook.com/LebskaChataChataGoralska/

Opis restauracji

Program „Kuchenne rewolucje” stanowi nadzieję dla wielu restauratorów zmagających się z różnymi problemami w prowadzeniu własnych biznesów gastronomicznych. Na szczęście mogą oni skorzystać z pomocy Magdy Gessler, która bardzo chętnie udziela rad i wskazówek dotyczących prawidłowego funkcjonowania restauracji. W 1 odcinku 9 sezonu znana restauratorka udała się Łeby, gzie została poproszona o pomoc przez właściciela „Łebskiej Chaty”.


Działalność dwóch mężczyzn


W Łebie swoją restaurację prowadzi Mirek, którego wspiera menager Paweł. Właściciel chciał wywołać element zaskoczenia wśród swoich gości, dlatego stworzył chatę góralską nad morzem. Niestety ten pomysł nie okazał się trafiony, ponieważ klienci odwiedzali to miejsce wyłącznie podczas sezonu wakacyjnego. Mirek pragnął jednak, aby goście przychodzi do restauracji również w zimę. Z tego powodu postanowił poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Udana rewolucja


Znana restauratorka odwiedziła Łebę i zgodziła się przeprowadzić rewolucję w restauracji „Łebska Chata”. Wprowadziła w niej menu typowo rybne charakteryzujące się akcentami żydowskimi i skandynawskimi. W karcie dań dostępne miały być są takie pozycje, jak pasztet rybny, zupa rybna bądź ryba w warzywach. Niestety aktualnie w lokalu nie można znaleźć już nic związanego ze zmianami Magdy Gessler. Właściciel zmienił charakter restauracji, ale nie przestał posługiwać się wizerunkiem znanej restauratorki, co było oburzające dla samej kobiety, jak i dla gości. Gwiazda ostrzegła swoich fanów przed tą restauracją w mediach społecznościowych i otwarcie przyznała, że nie ma z nią nic wspólnego, a każdy, kto się tam wybiera – robi to na własną odpowiedzialność.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: