Łabędź

Łabędź

Węgorza 1, Pyskowice

Rewolucja udana?: NIE

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: 32 330 31 20

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Restauracja Łabędź położona w Pyskowicach nad malowniczym zalewem, przeszła nie tylko Kuchenne Rewolucje, ale również te życiowe.Emisja programu odbyła się 27 września 2012 roku na antenie stacji TVN. Nieporozumienia pomiędzy właścicielami restauracji były głównym powodem, dla którego interes nie szedł dobrze. Menu nie wyróżniało się niczym specjalnym. Karta dań była bardzo rozbudowana, ale niestety nic konkretnego z niej nie wynikało. 

Początek wizyty restauratorki nie rozpoczął się najlepiej. A to dań brakło na kuchni, a to cała reszta mrożona. Czarę goryczy przelał koncentrat barszczu i majonez w sałatce, który zdecydowanie nie był świeży. Niestety restauracja Łabędź w Pyskowicach kryła w sobie o wiele więcej mrocznych tajemnic, a marnej jakości produkty w kuchni nie były największym problemem tego miejsca.  Na szczęście Magda Gessler wie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zaproponowała restauracji nowe menu. Jako przystawka tatar ze śledzia, danie główne to barszcz czerwony oraz rolady śląskie z pstrąga zapiekane w śmietanie, kwasie z ogórków i suszonymi prawdziwkami, a na deser budyń z sokiem malinowym. oficjalnie pieczę nad restauracją miała przejąć pani Małgorzata. Restauracja zmieniła się nie do poznania. Stary wystrój rodem z czasów PRL zamienił się w jezioro łabędzie i wtopił się w wygląd i klimat panujący na zewnątrz. Kolacja okazała się sukcesem i była nadzieją na nowe, lepsze życie zarówno dla właścicieli jak i całej załogi odnowionej restauracji. 

Powrót Magdy Gessler po 9 tygodniach niestety był dla niej, jak i dla widzów wielkim zdziwieniem. Brama wjazdowa do ośrodka została zamknięta, właścicielka nie odpowiadała na telefony znanej restauratorki. Dziś szukając informacji na temat restauracji, znajdziemy ogólne informacje o całym kompleksie wypoczynkowym "Łabędź", który reklamuje się jako hotel z możliwością organizacji wesel lub innych imprez. Ponadto można znaleźć cały obiekt pod nazwą "Home Lake". Opinie są różne. Pyskowice zapraszają na osobiste sprawdzenie miejsca. Ogólna ocena miejsca to mocna 3+.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Rafał
Ocena: 1
21 dni temu
Żona powinna gnoja pogonić
Paweł
21 dni temu
Ten żyrant jest Tyranem kawał gnoja żeby żonę i córkę wyrzucił z domu i mieszkali w restauracji w poligonowych warunkach ,aż się prosi wpier... Na pierwszy rzut oka to bydle żona powinna odejść od bydlaka.