Kugel

Kugel

Poprzednia nazwa: Bar u Marka

Grodzieńska 1, Knyszyn

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: 505 787 895

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: https://www.facebook.com/Kugel-1078572918828259/

Opis restauracji

Restauratorzy prowadzący swoje biznesy gastronomiczne w Polsce mogą zgłosić się do programu „Kuchenne rewolucje”. Jeśli Magda Gessler uzna, że to właśnie ich lokal potrzebuje pomocy – odwiedza to miejsca i przeprowadza w nim poważną rewolucję. Kobieta już wielokrotnie udowodniła swoją determinację i silny charakter, który pozwala osiągać jej liczne sukcesy.


Historia lokalu w Knyszynie


Marek i Agnieszka przez wiele lat mieszkali i pracowali w Niemczech. Nie myśleli o powrocie do Polski, ale sytuacja się zmieniła, gdy małżeństwu urodziło się chore dziecko. Dla jego dobra para postanowiła wrócić do rodzinnej miejscowości Marka. Mężczyzna zajął się pracą w gospodarstwie rolnym, natomiast kobieta wychowywaniem syna. W międzyczasie małżeństwo otworzyło restaurację. Marek zatrudnił kucharki i miał nadzieję, że lokal będzie sam dobrze funkcjonował. Bardzo szybko się jednak rozczarował.


Pomysły na poprawę lokalu


Okazało się, że mieszkańcy Knyszyna nie doceniają smaku potraw typu fast food serwowanych w „Barze u Marka”. Kucharki wyszły z inicjatywą, aby do kuchni wprowadzić tradycyjne, polskie dania. Ze względu na pogarszającą się sytuację finansową właściciel zgodził się na ich pomysł. Niestety to również nie pomogło restauracji wyjść na prostą. Wtedy małżeństwo zdecydowało się poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Udana rewolucja, ale lokal zamknięty


Znana restauratorka zgodziła się przyjechać do Marka i Agnieszki, aby poprawić funkcjonowanie ich biznesu gastronomicznego. Kobieta zmieniła nazwę restauracji na „Kugel”, co nawiązuje do kultury żydowskiej. W menu pojawiło się wiele nowych potraw. Metamorfoza zakończyła się sukcesem, a właściciele byli bardzo zadowoleni z jej efektów. Niestety po pewnym czasie od zakończenia rewolucji przez problemy zdrowotne musieli zamknąć i sprzedać lokal.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie