Krochmal

Krochmal

Poprzednia nazwa: U Dunina

Rynek Trybunalski 44 649 70 53, Piotrków Trybunalski

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Opis restauracji

W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler gościła w Piotrkowie Trybunalskim. Miała pomóc w prowadzeniu restauracji, którą Maja otrzymała od teściów. Program już niejednokrotnie pokazał, że nawet najbardziej podupadłe lokale mogą osiągnąć sukces. Taką nadzieję miała również właścicielka restauracji „U Dunina”.


Biznes gastronomiczny prezentem dla synowej


Restauracja „U Dunina” prosperowała bardzo dobrze przez wiele lat. Cieszyła się uznaniem wśród mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego do czasu, kiedy właściciele postanowili przepisać ją na swoją synową. Dawniej goście ustawiali się w długie kolejki, aby móc skosztować potraw serwowanych w lokalu. Niestety Maja nie potrafiła utrzymać renomy restauracji. We wnętrzu ani w menu nie nastąpiły żadne zmiany, co z pewnością nie podobało się mieszkańcom miasta. Zwłaszcza, że pobliskie lokale nieustannie przechodzą atrakcyjne zmiany.


Wypalenie właścicielki


Nowa właścicielka restauracji „U Dunina” nie potrafiła sprostać oczekiwaniom gości, a także personelu. Do tej pory pracowała w lokalu na zwykłym stanowisku, dlatego pozostałych pracowników traktowała jak kolegów i koleżanki. Gdy stała się ich szefową – nie umiała zarządzać ludźmi, z którymi łączyły ją przyjacielskie relacje. Sam personel wyznał, że wolałby mieć prawdziwą szefową, a nie koleżankę. Maja przyznała, że poczuła straszne wypalenie do prowadzenia lokalu. Z tego powodu o pomoc została poproszona Magda Gessler.


Czy zmiany przyniosą zamierzony efekt?


Znana restauratorka zgodziła się przeprowadzić rewolucję w restauracji prowadzonej przez Maję. Kobieta przede wszystkim zmieniła nazwę lokalu. Od czasu metamorfozy brzmiała ona „Krochmal”. Odnowione zostało także wnętrze. Zaczęły w nim dominować biało-niebieskie kolory. Ponadto pojawiły się dodatki w postaci elementów przypominających wiejskie domki. Zmianie uległo również menu. Magda Gessler dodała do niego wiele nowych potraw. Rewolucja okazała się udana – znana restauratorka wydała pozytywną opinię, a goście zaczęli przychodzić do lokalu. Niestety po pewnym czasie od metamorfozy restauracja została zamknięta.

Zobacz w telewizji

Krochmal (U Dunina)

Sezon: 12, Odcinek: 7

15.07.2020 15:00

Krochmal (U Dunina)

Sezon: 12, Odcinek: 7

16.07.2020 08:05

Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie