Kartofel Buda

Kartofel Buda

Poprzednia nazwa: Retka

Balonowa 109, Łódź

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: https://www.facebook.com/Kartofelbudalodz/

Opis restauracji

Do programu „Kuchenne rewolucje” zgłaszają się restauratorzy, którzy mają problem z prowadzeniem lokalu gastronomicznego. Magda Gessler wybiera najbardziej potrzebujące punkty i wyrusza do nich, aby pomóc właścicielom w uratowaniu biznesu. W jednym z odcinków widzowie mogli obserwować jej poczynania w Łodzi, gdzie dokonywała metamorfozy „Retki”.


Młodzi właściciele otwarci na zmiany


Paulina i Janek od zawsze marzyli o prowadzeniu wspólnego biznesu gastronomicznego. Dlatego gdy pojawiła się taka okazja – postanowili ją wykorzystać. Zakupili niewielki wolnostojący budynek i przekształcili go w lokal oferujący pizze i burgery. Młoda para miała nadzieję na duży sukces. Pomimo swojego wieku i braku doświadczenia w prowadzeniu restauracji, a także dużej konkurencji – nie zrażali się. Jako personel zatrudnili swoich znajomych, którzy chwalili przyjemną i spokojną atmosferę panującą w miejscu pracy. Mimo to lokal nie przynosił odpowiednich dochodów. Właściciele zaczynali się coraz bardziej martwić, ponieważ potrzebowali pieniędzy na zaplanowane ślub i wesele. Z tego powodu postanowili zaprosić do swojej restauracji Magdę Gessler. Zdawali sobie sprawę, że mogą spotkać się z dużą krytyką, ale otworzyli się na wszystkie zmiany, dzięki czemu rewolucja przebiegła pomyślnie.


Działania Magdy Gessler


Znana restauratorka miała wiele uwag do pracy młodej pary. Skrytykowała serwowane potrawy oraz wystrój lokalu. Od tego też rozpoczęła rewolucję. Zmianie uległ wygląd wnętrza restauracji, a także jej nazwa, która od czasu metamorfozy brzmi „Kartofel Buda”. Wiele nowości pojawiło się również w menu. Aktualnie w karcie dań dostępne są takie pozycje, jak domowy majonez z antonówką, zupa krem z pomidorów oraz pieczone ziemniaki z farszem. Magda Gessler wystawiła pozytywną opinię, ale dodała też, że młodzi właściciele muszą się jeszcze dużo nauczyć. Para przyjęła to ze spokojem i przyznała znanej restauratorce rację.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie