Jeż i jesz

Jeż i jesz

Poprzednia nazwa: No i Fajnie

1 Maja 35, Zgierz

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: 692 630 302

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

„Kuchenne rewolucje” to program, który pomógł wielu restauratorom w prowadzeniu ich biznesów gastronomicznych. Magda Gessler przemierza cały kraj, aby poprawić oblicze polskiej gastronomii i przekazać cenne wskazówki właścicielom różnorodnych restauracji. Kobieta już niejednokrotnie udowodniła, że w przeciągu kilku dni jest w stanie doprowadzić nawet najbardziej zadłużoną restaurację do sukcesu.


Niepotrzebna pomoc starszej siostry


W jednym z odcinków programu Magda Gessler trafiła do Zgierza, gdzie znajdowała się restauracja o nazwie „No i fajnie”. Jej właścicielką była Ola, która prowadziła biznes gastronomiczny z pomocą rodziny. Najbardziej pomagała, ale jednocześnie przeszkadzała jej siostra Anna. Starsza kobieta czuła się odpowiedzialna za Olę, ponieważ wychowywała ją, gdy rodzice dziewczyn zginęli. Niestety nadmierna pomoc okazała się porażką dla lokalu w Zgierzu. Anna nie tylko doradzała siostrze, ale także stawiała na swoim, przez co kobiety często się kłóciły. Doszło nawet do tego, że salę podzielono na dwie części – jedna z nich została zaprojektowana przez Olę, natomiast druga przez Annę. Taka sytuacja wydawała się niedorzeczna i z pewnością nie przekonywała gości do odwiedzenia lokalu. Jedyną szansę na ratunek dla restauracji stanowiła Magda Gessler.


Wielka rewolucja w Zgierzu


Znana restauratorka zgodziła się dokonać metamorfozę w lokalu „No i Fajnie”. Przede wszystkim zmianie uległa jego nazwa – po rewolucji brzmiała „Jeż i jesz”. Nawiązywała do symbolu miasta, którym jest właśnie jeż. Ponadto Magda Gessler odświeżyła wystrój restauracji i wprowadziła wiele nowości do menu. W karcie dań pojawiły się domowe naleśniki, wyciskane soki, a nawet jeżowy tort. Wprowadzone zmiany spodobały się nie tylko personelowi, ale także gościom. Anna, namówiona przez Magdę Gessler dała swojej siostrze więcej swobody i postanowiła, że to Ola będzie jedyną właścicielką lokalu.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: