Imber

Imber

Poprzednia nazwa: Gargoły

Piotrkowska 43, Łódź

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 508778887

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: https://restauracja-imber.eatbu.com/?lang=pl

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Elżbieta
Ocena: 5
13 dni temu
Dziś 16.09.22 odwiedziłam po raz pierwszy restauracje Imber,super tatar że śledzia,zupa cebulowa prawie jak moja,pyszny naleśnik gratuluję i wszystkim polecam.Pozdrowienia!
Agata
Ocena: 5
10 miesięcy temu
Najlepsza restauracja w Łodzi!
Grażyna
rok temu
Pierwszy raz zetknęliśmy się z tą restauracją we wrześniu 21 roku. Wrażenie bardzo dobre. Od zajęcia stolika do wyjścia zaopiekował się nami niezwykle uprzejmy i miły młody kelner. Menu świetne, od wody z dodatkiem owoców i mięty poczynając poprzez rosół z kaczki, na czulencie kończąc (smak, temperatura, miękkość potrawy głównej). Restauracja z przyjazną atmosferą, do której na pewno będziemy wracać.
Grażyna
Ocena: 5
rok temu
Pierwszy raz zetknęliśmy się z tą restauracją we wrześniu 21 roku. Pogoda pozwalała, by zająć miejsca w ogródku. Wrażenie bardzo dobre. Uprzejmy młody kelner od pierwszej chwili zaopiekował się nami w szczególnie satysfakcjonujący sposób. Wszystko - od wspaniałej wody w karafce z dodatkiem owoców i mięty poprzez rosół z kaczki po czulent znakomite (smak, temperatura miękkość). Restauracja, do której na pewno będziemy wracać.
Maria
Ocena: 1
rok temu
Masakra ,rosół trudno nazwać rosołem prędzej letnie pomyje, tylko nie bardzo wiem dlaczego mąż dostał gorący z pierożkami i był super a mój z makaronem tak jak napisałam letnie rozcieńczone pomyje.
NINA
Ocena: 3
rok temu
Jedzenie smaczne, ale kelnerka pojawiła się po kwadransie. Danie dostałam po półgodzinnym oczekiwaniu

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie