Hot Burger Bistro

Hot Burger Bistro

Poprzednia nazwa: James Bomba-Lina

Marii Skłodowskiej-Curie 6/1, Białystok

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 577 797 076

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: https://hot-burger-bistro.business.site/

Opis restauracji

Program „Kuchenne rewolucje” pozwala na odkrycie prawdziwych talentów kulinarnych. Ponadto ukazuje widzom miejsca, do których warto wybrać się na rodzinny obiad bądź uroczystą kolację. W jednym z odcinków mogliśmy obserwować poczynania Magdy Gessler w restauracji „James Bomba-Lina” zlokalizowanej w Białymstoku. Czy przeprowadzona rewolucja okazała się skuteczna?


Intrygująca nazwa restauracji


Właścicielem lokalu jest Piotr, którego głównymi cechami charakteru są spontaniczność, odwaga i pewność siebie. To właśnie one zadecydowały o otwarciu lokalu w Białymstoku. Mężczyzna chciał nadać swojej restauracji oryginalną nazwę, dlatego postawił na „James Bomba-Lina”. Znajomi odradzali mu ten pomysł, ale Piotr postanowił się nimi nie przejmować i realizować własne marzenia.


Totalny chaos i brak organizacji


Niestety mimo wielu pozytywnych cech charakteru właściciel lokalu dał się również poznać jako niezorganizowany, co przełożyło się na funkcjonowanie restauracji. Piotr nie potrafił odpowiednio zarządzać lokalem i personelem, przez co jego biznes miał poważne kłopoty. W pewnym momencie musiał nawet zmienić załogę, ponieważ pierwsza ekipa doprowadziła restaurację do całkowitego zaniedbania. Mężczyzna nie potrafił sobie poradzić z prowadzeniem biznesu kulinarnego, dlatego poprosił o pomoc Magdę Gessler.


Rewolucja w lokalu


Znana restauratorka zgodziła się na dokonanie metamorfozy w restauracji prowadzonej przez Piotra. Rozpoczęła od zmiany wystroju – lokal zyskał klimat południowych stanów USA. Na stolikach pojawiły się biało-czarne obrusy, a na kanapach czarno-złoto-szare pledy. Zmieniono również kolor ścian, a na jednej z nich umieszczono fototapetę z wizerunkiem „pierwszej damy piosenki” Elli Fitzgerald. Nazwa restauracja brzmi teraz „Hot Burger Bistro”. Duże zmiany dotyczyły również menu dostępnego w lokalu. W karcie dań znalazły się takie potrawy, jak burgery, chili con carne czy rosół z pieczonym kurczakiem. Rewolucja zakończyła się dużym sukcesem.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
nieczynna
8 miesięcy temu
Restauracja została już zamknieta
nieczynna
8 miesięcy temu
Restauracja została już zamknieta