Grande Cozze

Grande Cozze

Poprzednia nazwa: L’amore

Równa 4B, Kielce

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 795 084 770

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: http://grande-cozze.pl/

Opis restauracji

Podczas otwierania własnego biznesu gastronomicznego każdy marzy o wielkim sukcesie. Niestety nie zawsze marzenia przekładają się na realne możliwości, przez co wiele restauracji upada wkrótce po otwarciu. Z tego powodu kilka lat temu powstał program „Kuchenne rewolucje”, dzięki któremu Magda Gessler pomaga lokalom znajdującym się w różnych miastach Polski.


„L’amore” potrzebuje pomocy


Restauracja powstała w Kielcach, gdy Mariusz postanowił połączyć swoją miłość do Włoch z pasją do gotowania. W taki sposób udało mu się stworzyć własny biznes gastronomiczny, w którym pokładał wielkie nadzieje. Do pomocy wziął dwie siostry, a cały jego personel składa się z kobiet. Mężczyzna ma też drugą pracę, która związana jest z częstymi wyjazdami za granicę. Z tego powodu Mariusza niekiedy nie ma w restauracji nawet kilka dni. Początkowo właściciel ufał swoim pracownicom, szczególnie siostrom, jednak w momencie gdy restauracja zaczęła mieć coraz większe problemy – mężczyzna poczuł zdezorientowanie i niepewność. O ratunek poprosił Magdę Gessler.


W czym tkwi problem?


Przed przystąpieniem do działania znana restauratorka w każdej restauracji szuka źródła problemu. Tak też było w Kielcach, gdzie Magda Gessler miała okazję gościć przy okazji wizyty w „L’amore”. Kobieta bardzo szybko się zorientowała, że aby kuchnia mogła dobrze funkcjonować – należy naprawić relacje między właścicielem a personelem. Pracownice obwiniały swojego szefa o to, że wiele od nich wymaga, a sam rzadko pojawia się w restauracji. Natomiast Mariusz chciał, aby to one dbały o prawidłowe funkcjonowanie lokalu i nie wiedział, dlaczego nie potrafią tego przypilnować.


Porządna rewolucja


Magda Gessler tradycyjnie rozpoczęła metamorfozę od wprowadzenia nowej nazwy lokalu – „L’amore” zostało zastąpione przez „Grande Cozze”. Zmianie uległ także wystrój restauracji oraz menu. W karcie dań pojawiły się nowe potrawy, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Jako specjały lokalu można wyróżnić lasagne oraz pieczonego łososia.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: