Gospoda Kaczki za wodą

Gospoda Kaczki za wodą

Poprzednia nazwa: Ibis

Kaliska 26, Goszczanów

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 789 435 962

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Program „Kuchenne rewolucje” od wielu lat przyciąga mnóstwo widzów przed telewizory. Ludzie uwielbiają oglądać poczynania Magdy Gessler w lokalach znajdujących się w różnych miastach Polski. Za każdym razem restauratorka musi się zmierzyć z licznymi problemami, jakie stoją na drodze do osiągnięcia sukcesu. Zazwyczaj jej się to udaje. Tak też było w przypadku lokalu „Ibis” zlokalizowanego w Goszczanowie.


Z jakiego powodu poproszono o pomoc Magdę Gessler?


Restauracja „Ibis” może się pochwalić wieloletnią tradycją. Każdy mieszkaniec Goszczanowa znał ten lokal, dlatego na brak gości właścicielka nie mogła narzekać. Eli jednak nie odpowiadał klimat panujący w restauracji i zachowanie przychodzących klientów. Kobieta chciała stworzyć piękne miejsce, w którym będzie można spokojnie zjeść dobry obiad. Niestety goście kojarzyli „Ibis” jako wiejski bar, gdzie podawany jest przede wszystkim alkohol. Zrezygnowana Ela postanowiła poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Wielkie zmiany w lokalu


Restauratorka skrytykowała dania, które otrzymały podczas pierwszej wizyty w Goszczanowie. Uznała je za niesmaczne, a wygląd lokalu określiła jako brzydki. Kobieta rozpoczęła rewolucje od zmiany nazwy restauracji – od czasów przeprowadzonej metamorfozy brzmi ona „Kaczka za wodą”. Rewolucja dotyczyła także wnętrza lokalu, ponieważ zmieniono kolor ścian. Białe i puste aktualnie zachęcają gości swoimi żółto-fioletowymi barwami. Na stołach pojawiły się kolorowe obrusy, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność restauracji.


Nowości w menu


Magda Gessler postanowiła przeprowadzić rewolucję także w karcie dań. Pozbyła się z niej potraw typu fast food, a wprowadziła pyszne, domowe jedzenie. Od czasów metamorfozy w restauracji można zjeść pasztet z kaczki z sosem żurawinowo - chrzanowym, kaczy żurek oraz kaczkę pieczoną z jabłkami.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: