Gar Na Gazie

Gar Na Gazie

Poprzednia nazwa: Rammer Jammer

Rynek 5, Głogówek

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 665 033 701

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: Brak

Zdjęcia restauracji

Opis restauracji

Rammer Jammer (aktualnie Gaz na Gazie) to jeden z lokali odwiedzonych przez Magdę Gessler podczas prowadzenia programu „Kuchenne rewolucje”. Kobieta jeździ do różnych miast w Polsce, aby pomóc właścicielom restauracji w prowadzeniu ich biznesu. Tym razem udała się do Głogowa, żeby odbudować miejsce prowadzone przez Kasię, która straciła wiarę w swój interes.


Początki restauracji


Kasia zawsze marzyła o rozpoczęciu prowadzenia własnego lokalu. Z zawodu jest kosmetyczką, ale nigdy nie ukrywała swojej miłości do gotowania. Prowadziła nawet bloga kulinarnego. W końcu udało się spełnić jej marzenie. Razem z mężem wydzierżawili budynek , w którym zamieszkali i otworzyli restaurację o nazwie „Rammer Jammer”. Wkrótce odnieśli duży sukces, ponieważ mieszkańcy Głogowa polubili ich lokal urządzony w stylu amerykańskim. Szybkie przekąski, takie jak hamburgery i frytki sprawiły, że goście chętnie odwiedzali restaurację.


Problemy rodzinne właścicieli


Niestety po pewnym czasie lokal przestał przynosić zyski. Ta sytuacja była związana z osobistymi problemami właścicieli, którzy zaczęli przywiązywać do swojego biznesu znacznie mniej uwagi. Małżeństwo się rozwiodło, przez co Kasia została sama w restauracji. Nie potrafiła sobie poradzić z problemami, jakie ją spotykały, dlatego szybko się poddała. Straciła całe swoje serce do gotowania i nie umiała go odzyskać. Goście wyczuli problemy lokalu i przestali go odwiedzać. Na pomoc Kasi przyszła jej rodzina i przyjaciółka. To oni zmotywowali kobietę do działania i wspólnie poprosili o wsparcie Magdę Gessler.


Udana rewolucja


Aktualne komentarze na temat restauracji „Gar na Gazie”, które można spotkać w Internecie są pozytywne. Goście zachwalają zmiany wprowadzone przez Magdę Gessler i oceniają całokształt lokalu bardzo wysoko. Dania, które można zjeść u Kasi po metamorfozie to m.in. zupa chrzanowa, gulasz, kotlet mielony, pierogi z mięsem oraz budyń. Wszystkie potrawy wykonywane są według przepisu znanej restauratorki.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Grzegorz
Ocena: 5
2 lata temu
Świetna restauracja. Z przyjemnością tam powracamy co jakiś czas.