El Torro

El Torro

Narutowicza 69, Łódź

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: 42 207 97 47

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: https://www.facebook.com/eltorolodz/

Opis restauracji

Program „Kuchenne rewolucje” nieustannie zaskakuje swoich widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki. Niezastąpiona Magda Gessler przemierza cały kraj, aby poprawić oblicze polskiej gastronomii. Wiele razy udowodniła, że zna się nie tylko na naszych potrawach, ale również na daniach pochodzących z innych państw. Przekonali się o tym właściciele hiszpańskiej restauracji „El Torro” zlokalizowanej w Łodzi.


Jak doszło do otwarcia lokalu?


Ania i Michał to małżeństwo, które kilka ostatnich lat spędziło w Hiszpanii. Początkowo wyjechali tam tylko na wakacje, ale zachwyceni tym krajem postanowili zostać w nim na dłużej. Mężczyzna pracował w wielu hiszpańskich restauracjach, gdzie zdobywał doświadczenie kulinarne i poznawał smak różnych dań wywodzących się z tego kraju. Gdy małżeństwo wróciło do Polski zdecydowało się na otwarcie restauracji. Para postanowiła wykorzystać to, czego nauczyła się w Hiszpanii, dlatego lokal nabrał hiszpańskiego klimatu. Michał robił wszystko, aby przyciągnąć gości. Nadał nawet potrawom nieco bardziej polski smak, gdyż obawiał się, że typowo hiszpańskie dania mogą nie przypaść klientom do gustu. Jego starania okazały się jednak daremne, ponieważ gości cały czas brakowało.


Pomoc Magdy Gessler


Po porażce związanej w otwarciem restauracji małżeństwo postanowiło poprosić o pomoc znaną restauratorkę. Nie chcieli się tak szybko poddawać, więc zdecydowali się walczyć do samego końca. Magda Gessler zgodziła się przeprowadzić rewolucję w ich lokalu. Metamorfoza nie dotyczyła jednak nazwy, która pozostała taka sama. Czas pobytu kobiety w Łodzi był z pewnością bardzo intensywny, co dało się zauważyć po zakończonych zmianach. Właściciele nie kryli swojego zadowolenia, a w Internecie zaczęło się pojawiać coraz więcej pozytywnych komentarzy na temat tego miejsca. Niestety to nie powstrzymało Ani i Michała przed zamknięciem restauracji.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie