Ciao Ciao!

Ciao Ciao!

Poprzednia nazwa: Black Jack

Jana Ostroroga 15, Słupsk

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 59 811 99 70

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Program „Kuchenne rewolucje” stanowi szansę na ratunek dla wielu restauratorów, którym nie udało się prowadzenie własnych biznesów gastronomicznych. Każdy z nich może skorzystać z pomocy Magdy Gessler. Kobieta nieustannie przemierza całą Polskę, aby poprawić funkcjonowanie licznych restauracji. W 3 odcinku 9 sezonu widzowie mogli obserwować jej poczynania w Słupsku.


Przejęcie restauracji ze złymi nawykami


W Słupsku znajdowała się restauracja o nazwie „Black Jack”. Dawniej prowadził ją rodowity Włoch, który serwował gościom pizze, pasty oraz różne sałatki. Kiedyś lokal cieszył się popularnością i uznaniem, później zainteresowanie nim zmalało. Biznes przejęła młoda Polka – Aleksandra. Kobieta nie wprowadziła żadnych zmian do restauracji, a co więcej – pozostawiła bałagan, chaos i brud w kuchni. Przez to do jej lokalu przychodziło bardzo mało gości. Właścicielka nie wiedziała, co zrobić, aby zachęcić klientów do własnej oferty, dlatego zdecydowała się poprosić o pomoc Magdę Gessler.


Włoska restauracja „Ciao Ciao!”


Znana restauratorka po przyjeździe do Słupska skrytykowała potrawy serwowane w lokalu „Black Jack”. Kobieta była oburzona również bałaganem, jaki dostrzegła na sali oraz w kuchni. Zdecydowała się więc wprowadzić w tym miejscu diametralne zmiany. Lokal zyskał nową nazwę – brzmi ona „Ciao Ciao!”. Metamorfoza dotyczyła również wystroju. Obecnie na stołach znajdują się świeże zioła, natomiast na ścianach pokazane są różne rodzaje włoskich makaronów. Dzięki temu wnętrze nabrało przyjemnego charakteru.


Duże zmiany w menu


Magda Gessler nie ominęła oczywiście karty dań podczas swojej rewolucji. W restauracji można zamówić oczywiście różne rodzaje pizzy. Oprócz tego w menu znalazły się zupy, makarony oraz inne potrawy. Goście z pewnością nie pożałują, jeśli spróbują smażonego dorsza w cieście z frytkami bądź makaronu ze szpinakiem i śmietaną. Cała rewolucja okazała się jak najbardziej udana, co potwierdza duża liczba gości odwiedzających restaurację.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
Krzysiek
4 miesiące temu
Kilka lat temu restauracja wróciła do swojej starej nazwy Black Jack.