Charlie’s Star

Charlie’s Star

Poprzednia nazwa: Charlie’s

Bohaterów Modlina 46, Nowy Dwór Mazowiecki

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: Brak

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Wiele restauracji korzysta z pomocy Magdy Gessler w ramach programu „Kuchenne rewolucje”. Znana restauratorka pomaga lokalom znajdującym się w różnym stanie i nic nie jest dla niej niemożliwe. Kobieta już kilkakrotnie udowodniła swój talent gastronomiczny i niezwykłą determinację, dzięki czemu osiągnęła tak spektakularne sukcesy.


Dobrym pomysł, słabe wykonanie


W jednym odcinku programu Magda Gessler znalazła się w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie została poproszona o pomoc przez Karola i Agnieszkę. Mężczyzna przez pewien czas pracował za granicą, gdzie zdobył doświadczenie w gastronomii. Sam uwielbia jedzenie typu „fast food”, dlatego po powrocie do Polski zdecydował się wraz ze swoją dziewczyną na otwarcie restauracji. Stworzyli bar „Charlie’s”, gdzie serwowali burgery, steki z frytkami oraz tortille. Początkowo ten pomysł spodobał się mieszkańcom Nowego Dworu Mazowieckiego. Podczas otwarcia lokal był pełen gości, którzy niestety bardzo szybko rozczarowali się smakiem serwowanych potraw i długim oczekiwaniem na dania. Przez tę sytuację rozczarowani klienci już nigdy nie wrócili do restauracji. Karol i Agnieszka zaczęli mieć poważne problemy finansowe. Przez kłopoty w biznesie rozpoczęły się również coraz częstsze sprzeczki między nimi.


Pomoc Magdy Gessler


Znana restauratorka stanowiła ostatnią deskę ratunku dla lokalu prowadzonego przez Karola i Agnieszkę. Kobieta nie wprowadziła w restauracji wielkich zmian. Zaproponowała nowe logo i odświeżyła wnętrza, natomiast nadal króluje tam kuchnia amerykańska. W menu można znaleźć burgery, steki, a także naleśniki. Nazwa restauracji po metamorfozie to „Charlie’s Star”. Rewolucja zachęciła gości do ponownego odwiedzenia lokalu.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie