Cechowa

Cechowa

Cechowa 11, Złotów

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 67 263 50 00

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Magda Gessler już niejednokrotnie udowodniła, że nie boi się wyzwań. Nieustannie jeździ po całym kraju, aby poprawić oblicze polskiej gastronomii. Realizując program „Kuchenne rewolucje” pomaga nawet najbardziej upadłym restauracjom. W 11 odcinku 10 sezonu kobieta pojechała do Złotowa, a jej celem był lokal o nazwie „Cechowa”.


Interes prowadzony przez rodzeństwo


„Cechowa” to restauracja, o której od zawsze marzyła Klaudia. Gdy dziewczyna skończyła 23 lata w końcu udało jej się zrealizować swoje pragnienia. Razem z bratem otworzyła lokal gastronomiczny, a pod względem finansowym pomógł im tata. Rodzeństwo miało nadzieję na wielki sukces w Złotowie. Bardzo szybko przekonało się jednak, jak trudne jest prowadzenie własnego interesu. Pomimo bogatego menu w restauracji brakowało gości, co powodowało ciągłe zadłużenia.


Chwila pokory


Widząc upadek swojej restauracji rodzeństwo zdecydowało się poprosić o pomoc Magdę Gessler. Klaudia przyznała się do błędu, ale szybko przestała się dogadywać ze znaną restauratorką. Nie obyło się bez kłótni i wspólnych pretensji. Na szczęście ostatecznie udało się przeprowadzić udaną rewolucję. Zarówno rodzeństwo, jak i Magda Gessler byli zadowoleni z jej efektów.


Co nowego w Złotowie?


Nazwa restauracji nie uległa zmianie – nadal można ją znaleźć pod szyldem „Cechowa”. Magda Gessler zrewolucjonizowała wystrój oraz menu. Wnętrze lokalu nabrało subtelności i harmonii dzięki wprowadzeniu bieli i pastelowych kolorów. Na ścianach pojawiły się obrazy przedstawiające słoneczniki oraz dekoracyjne garnki. Uporządkowane zostało również menu. W karcie pojawiły się dania polecane przez Magdę Gessler. Są to m.in. trzy rodzaje zup, trzy rodzaje naleśników oraz stek wołowy w naleśniku.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie