Braterska

Braterska

Szujskiego 38, Tarnów

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 14 692 44 04

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Ludzie do restauracji wybierają się przede wszystkim po to, aby zjeść pyszny posiłek, jak i spędzić miło czas. Oczywiście kwestia jedzenia jest najważniejsza, powinno ono być zarówno bardzo dobre, sprostać wymaganiom klienta, jak i nienagannie podane, jednakże kwestia wyglądu lokalu, jak i stosunek służby do klienta jest również bardzo ważna. Każdy człowiek wychodzi z założenie, że skoro płaci, to wymaga, a czym cena, którą płaci jest wyższa, tym wyższe są jego wymagania. 

Jak zatem wybrać restaurację, która sprosta tym wymaganiom? 

Wybrać się do restauracji sprawdzonej przez profesjonalistę. 

Restauracja Braterska to lokal znajdujący się w miejscowości Tarnów, w którym swoich rewolucji dokonała najsłynniejsza polska restauratorka Magda Gessler. 

Pierwsza emisja programu Kuchenne rewolucje, w którym owa rewolucja miała miejsce odbyła się 20 października 2011 roku na programie TVN. Rewolucje, jakie przeszła ta restauracja miały miejsce w siódmym odcinku, czwartego sezonu. 

Po niemałych zmaganiach Magdzie Gessler udało się dokonać cudu. Z baru, do którego przychodziły przede wszystkim osoby w przedziale wiekowych 30 - 50 lat, głównie po to by wypić piwo i pooglądać sort w telewizji, udało się stworzyć bardzo miłe miejsce, w którym można zarówno dobrze i tanio zjeść, jak i spędzić bardzo przyjemnie czas. 

Restauracja ta słynie z kuchni małopolskiej, dań o domowy smaku jak, i zielonego wnętrza, popularna jest także z tego względu, że jest w niej tanio miło i rodzinnie, a w dodatku nie ma kelnerów. 

Najpopularniejszymi daniami restauracji Braterska są dania robione według przepisów Pani Gessler, czyli najsłynniejsza z dań, domowa zupa pomidorowa z domowym makaronem gotowana na żeberkach, jak i karkówka z młodą kapustą, żeberka w sosie cebulowym i occie winnym, kartoflana sałatka, pierogi ruskie, a także zasmażana kapusta. 

Restauracja Braterska, jest to restauracja gwarantująca dobry smak, co potwierdza rekomendacja Magdy Gessler, zatem jest to miejsce, które warto odwiedzić.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: