Blue Moon

Blue Moon

Kilińszczaków 38, Wałcz

Rewolucja udana?: NIE

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Bezradni właściciele różnorodnych restauracji działających na terenie Polski mogą liczyć na pomoc Magdy Gessler. Kobieta przemierza całą Polskę, aby poprawić oblicze gastronomii dostępnej w naszym kraju. Niestety nie wszystkie przeprowadzane przez nią rewolucje kończą się sukcesem.


Plan na spektakularny sukces


W Wałczu swoją restaurację otworzył Andrzej, który miał nadzieję na wielki sukces. Mężczyzna zainwestował w lokal bardzo dużo pieniędzy, a jego wnętrze zaprojektował wspólnie z fachowcem w tej dziedzinie. Właściciel zatrudnił kucharza z Poznania, dzięki czemu spodziewał się dużej liczby zadowolonych gości,. Niestety Andrzej bardzo szybko się rozczarował, ponieważ do lokalu przychodziło mało klientów, a na Internecie pojawiały się negatywne opinie na temat prowadzonego przez niego miejsca. Gdy mężczyzna nie miał pomysłu na poprawę funkcjonowania restauracji postanowił poprosić o pomoc Magdę Gessler. Rodzina właściciela uważała, że to dobry pomysł, ponieważ zarówno żona Andrzeja, jak i jego dorosły syn mieli już dość napiętej atmosfery spowodowanej problemami w restauracji.


Nieudana rewolucja


Znana restauratorka zgodziła się przyjechać do Wałcza, jednak od samego początku zdawała sobie sprawę, że to nie będzie prosta metamorfoza. Kobieta wymyśliła, że głównymi daniami dostępnymi w karcie będą naleśniki, pierogi, a także wiele innych atrakcyjnych potraw. To nie spodobało się jednak właścicielowi. Ostatecznie nie udało się przeprowadzić rewolucji do końca. Mimo to Magda Gessler zdecydowała się odwiedzić restaurację po kilku tygodniach, Gdy ponownie do niej trafiła mile się zaskoczyła, ponieważ w lokalu panowało nowe życie. Okazało się, że właściciele wyjechali za granicę, a restauracją zaczął zarządzać ich dorosły syn.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena:
SANEPID
Ocena: 5
8 miesięcy temu
dlaczego HACCP nie jest przestrzegany w czasie kręcenia programu ? tłuste włosy, biżuteria na palcach i naszyjniki podczas gotowania, kolczyki w uszach. To bardzo źle świadczy o TVN. Będzie mandacik.
maxio
Ocena: 5
8 miesięcy temu
Gessler robila rewolucję w Intraco w Warszawie, zakończyła rewolucję a lokal upadł. Oto prawda o programie.
zatroskany
Ocena: 1
8 miesięcy temu
większość restauracji po przejściu tych pseudo rewolucji upada :) ta restauracja jej nie przeszła i też upadła...
maria
8 miesięcy temu
brrrrrrrrrrr
maria
Ocena: 1
8 miesięcy temu
brrrrrrrrrr
L.
rok temu
Przez prawie 30 lat mieszkałam blisko Walcza i często tam bywałam, ale jakoś nigdy tej restauracji nie zauważyłam.

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie