Bistro Siekane

Bistro Siekane

Poprzednia nazwa: Sielsko Anielsko

Krótka 1, Sieradz

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: NIE

Telefon: 607 220 300

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler odwiedziła Sieradz, gdzie znajdowała się restauracja „Sielsko Anielsko”. Niestety kobieta doznała rozczarowania, ponieważ w lokalu wcale nie było tak sielsko i anielsko, jak głosiła nazwa. Mimo to restauratorka zdecydowała się zmierzyć z problemami i pomóc właścicielom w osiągnięciu sukcesu.


Waleczne początki


Właściciele lokalu znajdującego się w Sieradzu to Piotr i Karolina, którzy są rodzeństwem. Od zawsze marzyli o założeniu własnego biznesu, dlatego postanowili wziąć kredyt i uzyskane z niego pieniądze wraz ze swoimi oszczędnościami zainwestować w restaurację. Piotr został głównym właścicielem, a Karolina jego koordynatorką. To mężczyzna bardziej znał się na gastronomii, ponieważ skończył szkołę o takim kierunku. Natomiast siostra dostrzegała jego talent i postanowiła zaufać bratu.


Trud podczas prowadzenia własnego biznesu


Rodzeństwo bardzo szybko przekonało się, jak trudne jest prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego. Zatrudnili pracowników i zrobili wszystko, aby goście chętnie do nich przychodzili. Niestety ich zyski były niewielkie, a praca w restauracji kosztowała ich wiele nerwów i wyrzeczeń. W końcu właściciele zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler, ponieważ nie chcieli się tak łatwo poddać.


Znana restauratorka szansą na ratunek


Magda Gessler po przyjeździe do Sieradza przekonała się, że jedzenie serwowane w lokalu jest niesmaczne. Żadne danie jej nie zachwyciło, przez co kobieta wiedziała, że czeka ją trudne zadanie. Mimo to postanowiła pomóc rodzeństwu. Zmiany rozpoczęły się od nadania restauracji nowej nazwy. Od czasów rewolucji brzmi ona „Bistro Siekane”. W menu znalazły się takie dania, jak pierogi, ryby i wiele innych tradycyjnych polskich potraw. Po metamorfozie lokal zyskał więcej gości, ale opinie pojawiające się w Internecie na temat tego miejsca są zróżnicowane.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: