Bistro Plaaaacek Chrupiący

Bistro Plaaaacek Chrupiący

Poprzednia nazwa: Bar Krupniok

Mariańska 10A, Namysłów

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 664 132 527

Adres e-mail: Brak

Strona internetowa: https://bar-krupniok.business.site/

Opis restauracji

Podczas nagrywania „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler stara się pomagać restauratorom w wielu kwestiach. Nie tylko poprawia oblicze gastronomii, ale także doradza w sprawach prywatnych. Kobieta jest bezkompromisowa i bezwzględna, ale wielokrotnie pokazała, że ma dobre serce i jeśli ktoś zaczyna z nią współpracować – okazuje się bardzo sympatyczna.


Brutalnie przerwany sukces


W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” znana restauratorka odwiedziła Namysłów, gdzie zlokalizowany był „Bar Krupniok”. Kobieta miała pomóc Markowi, który nagle znalazł się w ciężkiej sytuacji. Mężczyzna prowadził swój lokal razem ze znajomym i siostrą. Uwielbiał gastronomię, dlatego sam przygotował wyspecjalizowane menu w swojej restauracji. Zaproponował gościom placki ziemniaczane oraz pierogi. Gdy pojawiła się informacja, że „Bar Krupniok” bierze udział w „Kuchennych rewolucjach” wiele osób się zdziwiło, ponieważ lokal miał dobre opinie, a klienci zachwycali się smakiem serwowanych potraw. Niestety dobra passa właściciela została przerwana w momencie jego zachorowania. Marek przestał przychodzić do pracy, a wszystkie pieniądze poświęcił na leczenie. Z tego powodu jego lokal zaczął mieć problemy finansowe, z którymi mężczyzna nie potrafił sobie samodzielnie poradzić.


Nowe oblicze restauracji


Na pomoc Markowi ruszyła Magda Gessler, którą poruszyła historia mężczyzny. Znana restauratorka pomogła mu nie tylko w odzyskaniu świetności jego lokalu, ale także w problemach zdrowotnych. Rewolucja przeprowadzona w Namysłowie standardowo dotyczyła zmiany nazwy lokalu. Od czasu metamorfozy znany jest on pod szyldem „Bistro Plaaaacek Chrupiący”. W menu pojawiło się wiele nowości, aktualnie w restauracji można zamówić m.in. placek po węgiersku, po staropolsku oraz po wiedeńsku. Rewolucja zakończyła się sukcesem, a lokal Marka ponownie cieszy się dobrymi opiniami.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: