Bistro La Rosa

Bistro La Rosa

Poprzednia nazwa: Bistro Oliwka

Rąbieńska 42A, Łódź

Rewolucja udana?: TAK

Czy wciąż otwarta: TAK

Telefon: 42 634 70 56

Adres e-mail: [email protected]

Strona internetowa: Brak

Opis restauracji

Dzięki „Kuchennym rewolucjom” Polacy mogą poznać restauracje znajdujące się w naszym kraju oraz nauczyć się cennych wskazówek dawanych przez Magdę Gessler w zakresie gastronomii. Program sprawił, że wiele lokali poprawiło swoją kuchnię i zyskało gości. Niestety nie wszyscy mieli takie szczęście, ponieważ nie każdy z restauratorów odpowiednio przykładał się do swojej pracy podczas trwania rewolucji. „Bistro Oliwka” znajdujące się w Łodzi jednak do nich nie należało. Właściciele współpracowali z Magdą Gessler, dzięki czemu osiągnęli sukces.


Jak powstało „Bistro Oliwka”?


Właścicielem lokalu znajdującego się w Łodzi jest Daniel, który wcześniej pracował w kilku warszawskich restauracjach. Mężczyźnie znudziło się to zajęcie i postanowił otworzyć własny biznes gastronomiczny. Wraz z żoną przeprowadzili się do Łodzi, gdzie powstało „Bistro Oliwka”. Lokal miał być spełnieniem marzeń Daniela, ale bardzo szybko okazał się jego największym rozczarowaniem. Żadne pomysły nie przyciągały gości, a w restauracji wiecznie brakowało klientów. Taka sytuacja powodowała kłopoty finansowe. Ponadto w małżeństwie Daniela i Karoliny pojawiły się nowe zmartwienia dotyczące zdrowia mężczyzny. Z tego powodu para zdecydowała się poprosić o pomoc Magdę Gessler, którą traktowali jak ostatnią szansę na ratunek.


Sukces w „Bistro La Rosa”


Znana restauratorka początkowo skrytykowała kuchnię Daniela. Nie smakowały jej serwowane potrawy, jednak mimo to postanowiła dać małżeństwu szansę i zgodziła się przeprowadzić w ich lokalu metamorfozę. Rewolucja rozpoczęła się od zmiany nazwy oraz wystroju. Nowości pojawiły się również w menu, gdzie aktualnie są dostępne takie dania, jak krem z pieczonych pomidorów, carpaccio z polędwicy wołowej oraz knedle. Wszystkie pomysły wprowadzone przez Magdę Gessler spowodowały, że do restauracji zaczęli przychodzić goście. Ostatecznie „Bistro La Rosa” uzyskało pozytywną opinię od znanej restauratorki.

Zobacz w telewizji

Brak emisji
Dodaj komentarz
Twoja ocena: