Nowy sezon Kuchennych Rewolucji rusza od 5 września

Dodano: 2019-09-04

Magda Gessler powraca wraz ze swoim temperamentem, pasją do gotowania i pragnieniem poprawy polskiej kuchni. Restauratorka znana jest przede wszystkim ze swojego kulinarnego talentu, uporu oraz umiejętności wpływania na innych ludzi. Kobieta rozpoczęła swoją misję w 2010 r. poprzez realizację programu „Kuchenne rewolucje”. Wraz z ekipą przemierza całą Polskę w celu poprawy polskiej gastronomii. Odwiedziła już wiele restauracji, w większości których odniosła sukces. W ubiegłym – 19 sezonie programu widzowie oglądali jubileuszowy 250 odcinek. Po jego zakończeniu dużo osób zastanawiało się, czy Magda Gessler ponownie wróci na ekrany?

Magda Gessler nie rezygnuje ze swojej pasji i dalej chce pomagać polskiej gastronomii

Restauratorka jak zawsze nie odpuszcza. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat 20 sezonu „Kuchennych rewolucji”. Teraz mamy już pewność! Program powróci na antenę 5 września tego roku. Magda Gessler odwiedzi kolejne lokale gastronomiczne potrzebujące pomocy. W nowym sezonie z pewnością nie zabraknie jej wyjątkowego temperamentu, uporu i pasji. Pomimo tego, że kobieta pomogła już wielu lokalom nadal mnóstwo restauracji liczy na jej rady i wskazówki. Z tego powodu Magda Gessler nie chciała rezygnować, ani robić przerwy w nagrywaniu programu. Cudowną wiadomość przekazała fanom w mediach społecznościowych, na których jest bardzo aktywna. Podzieliła się zdjęciem z planu informując widzów o kolejnym sezonie „Kuchennych rewolucji”.

Metamorfozy przeprowadzane przez Magdę Gessler zazwyczaj kończą się sukcesem. Niekiedy właściciele restauracji ponoszą porażkę, po czym zamykają swój lokal. Jeśli jednak stosują się do wskazówek kobiety i działają zgodnie z jej planem mają szansę uratować swój biznes i odzyskać klientów, a także pozyskać nowych. Restauratorka znana jest ze swojego temperamentu. W wielu odcinkach „Kuchennych rewolucji” pokazała, że nie wolno żartować jeśli mówi poważnie. W programie zdarzały się różne sytuacje, m.in. rzucanie talerzami czy mówienie ostrych słów.

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie