Magda Gessler zaskoczyła fanów efektami swojej diety

Dodano: 2019-11-05

Magda Gessler to niekwestionowany autorytet kulinarny. Kobieta nieustannie zaskakuje swoich fanów, którzy podziwiają jej talent gastronomiczny, ale także silny charakter. Już jakiś czas temu znana restauratorka zdradziła w mediach, że chce przejść na dietę. Zależało jej nie tylko na poprawie swojej sylwetki, ale również na zadbaniu o zdrowe odżywianie. Jak się okazuje, efekty starań są już widoczne. Gwiazda pochwaliła się aktualnymi zdjęciami na swoim Instagramie.

Ograniczenie mięsa

Metamorfoza Magdy Gessler to z pewnością zaskoczenie dla wielu fanów. Celebrytka nie kryje jednak powodów swojej zmiany. Doszła do wniosku, że niezdrowe jedzenie wpływa niekorzystnie nie tylko na jej wygląd, ale również na zdrowie. Syn kobiety studiuje dietę antyrakową, co przekonało ją do zmiany nawyków żywieniowych. Ponadto Magda Gessler zwróciła uwagę na własne doświadczenia rodzinne i obserwując smutne historie ze swojego otoczenia postanowiła ich nie powielać. W swojej diecie ograniczyła przede wszystkim mięso. Teraz przyznaje, że czuje się dużo lepiej.

Więcej warzyw

W diecie znanej restauratorki pojawiło się za to dużo więcej warzyw. Magda Gessler stara się zastępować mięso różnymi kaszami i sałatami. Początkowo to zadanie wydawało jej się trudne, ponieważ praca kobiety silnie związana jest z gastronomią. Celebrytka szybko jednak przyzwyczaiła się do nowych nawyków żywieniowych i teraz jest bardzo dumna z efektów diety. Swoimi aktualnymi zdjęciami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Znana restauratorka z pewnością nie boi się krytyki.

Zachwycenie fanów

Na szczęście to głównie pochwały dominują w komentarzach pod najnowszym zdjęciem Magdy Gessler na jej Instagramie. Kobieta prawdopodobnie nie spodziewała się tak dużej liczby pozytywnych opinii. Jej obserwatorzy są zachwyceni efektami diety i zgodnie przyznają, że znana restauratorka „znika w oczach”. Właśnie taki opis zamieściła Magda Gessler pod swoim zdjęciem. Zapytała też o zdanie fanów, a oni od razu przyznali jej rację.


Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie