Magda Gessler wprowadza na rynek grę planszową

Dodano: 2019-10-09

Fani Magdy Gessler będą mogli nie tylko oglądać poczynania kobiety w programie „Kuchenne rewolucje”, ale także grać w jej grę „Kuchenny poker”. Planszówka to nowy pomysł znanej restauratorki, która postanowiła przenieść swoją miłość do gotowania na kolejny poziom. Stworzyła idealną rozrywkę na jesienne i zimowe wieczory.

Jak grać, aby wygrać?

Zasady gry planszowej wymyślonej i stworzonej przez Magdę Gessler są bardzo proste. „Kuchenny poker” to rozgrywka przypominająca rywalizację w programie „Master Chef”. Gracze przygotowują dania należące do czterech kuchni świata. W zestawie czeka na nich dwanaście propozycji potraw. Aby wygrać należy poczuć się jak prawdziwy kucharz i skompletować składniki potrzebne do sporządzenia wybranej potrawy. Zwycięzca zdobywa pieniądze za sprzedaż swojego dania. Dzięki zarobionym monetom można kupować kolejne składniki.

Urozmaicenia w grze

Znana restauratorka przewidziała kilka rozwiązań, które sprawiają, że „Kuchenny poker” staje się ciekawszy, a rywalizacja bardziej zacięta. Podczas rozgrywki można trafić na różne wyzwania utrudniające lub ułatwiające zwycięstwo. Gracze muszą być przygotowani na karalucha w potrawie bądź na magiczną chochlę, która jest w stanie zastąpić każdy z potrzebnych składników spożywczych. Pozyskiwane ze sprzedaży potraw pieniądze to waluta wymyślona przez Magdę Gessler specjalnie na potrzeby gry. Wszystkie dodatki umieszczone w rozrywce sprawiają, że fani restauratorki nie mogą się doczekać premiery gry.

Kiedy ruszy sprzedaż „Kuchennego pokera”?

Gra wymyślona przez Magdę Gessler nie jest jeszcze dostępna w sklepach. Data jej premiery została wyznaczona na 10 października. Sprzedaż ruszy dokładnie o godz. 10:10, co również stanowi pomysł kreatywnej i nieprzewidywalnej restauratorki. Planszówka z pewnością będzie idealną propozycją dla całych rodzin na spędzanie jesiennych i zimowych wieczorów w domu. Magda Gessler dokładnie przemyślała datę premiery. Październik dla wielu osób jest wyjątkowo przygnębiającym miesiącem, dlatego rozrywka w postaci nowej gry może okazać się ratunkiem dla znudzonych przeciwników jesieni.

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie