Magda Gessler była zmuszana do odchudzania

Dodano: 2019-10-10

Znana restauratorka nie wstydzi się swojej przeszłości i chętnie dzieli się z fanami tajemnicami z minionych lat. Często zamieszcza sentymentalne wpisy w mediach społecznościowych. Opisuje w nich nie tylko radosne chwile z młodości, ale również takie, o których wolałaby zapomnieć. Jednym z takich wspomnień jest to, że Magda Gessler była zmuszana do odchudzania przez swoją mamę.

Chęć zmiany świata

Jak przyznała restauratorka – od zawsze wiedziała, że jej życie nie będzie nudne. Już jako dziecko czuła silną potrzebę zrobienia czegoś wielkiego. Chciała podróżować, zwiedzać i poznawać nowe smaki. Pasja do gotowania jej w tym pomogła. Magda Gessler odwiedziła wiele krajów, a dzięki tym podróżom poznała różne kultury, obyczaje i odmienne sposoby przyrządzania dań. Zawsze pełna zapału wracała do Polski, aby poprawić oblicze gastronomii naszego państwa. Niejednokrotnie pomogła właścicielom różnych lokali w prowadzeniu ich biznesów. Czyni to nadal, ponieważ wierzy, że kuchnia polska może osiągnąć sukces.

Mroczny sekret z przeszłości

Życie Magdy Gessler nie zawsze jednak było łatwe i piękne. Restauratorka, podobnie jak większość ludzi miała chwile niezgody ze swoimi rodzicami. Szczególnie z mamą, która nakłaniała ją do odchudzania. Kobieta zaproponowała swojej córce, że będzie jej płacić za każdy zrzucony kilogram. Dla młodej Magdy Gessler taka propozycja wydała się szokująca. Na szczęście była na tyle rozsądna, że nie zgodziła się na pomysł mamy. Restauratorka nie wspomina tej sytuacji z oburzeniem. Już dawno wybaczyła matce jej zachowanie i podejście, ponieważ zdaniem celebrytki każdy popełnia błędy, szczególnie młodzi rodzice, którzy chcą dla swojego dziecka jak najlepiej.

Wsparcie we własnej córce

Magda Gessler cieszy się, że była na tyle dojrzała emocjonalnie, aby nie zgodzić się na propozycję swojej mamy. Wie, że jeśli by jej uległa – mogłoby się to przełożyć na wychowanie jej córki. Na szczęście kobieta nie może narzekać na relacje ze swoim dzieckiem. Lara wspiera matkę we wszystkich działaniach. To właśnie dzięki niej Magda Gessler zaczęła dbać o swoje nawyki żywieniowe. Stara się jeść zdrowe, obfite śniadania i lekkie kolacje. Myśli również o zrezygnowaniu z jedzenia mięsa, tak jak zrobiła to jej córka, która jest wegetarianką.


Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie