Klientka poczuła się oszukana po wizycie w restauracji Magdy Gessler

Dodano: 2019-10-15

Magda Gessler jest znaną w całej Polsce restauratorką, co sprawia, że jej restauracje są niezwykle popularne. Można w nich zamówić smaczne dania, ale należy się liczyć z wysokimi cenami. Większość osób przyznaje jednak, że za tak pyszne potrawy warto wydać większą sumę niż w przeciętnym lokalu. Autorka bloga segritta.pl ostatnim razem wyszła jednak oburzona z restauracji Magdy Gessler. Jej zdaniem zapłaciła za dużo, niż powinna.

Oszukany rachunek

Autorka bloga po swojej ostatniej wizycie w restauracji Magdy Gessler zamieściła w sieci bulwersujący wpis. Dotyczył on ceny, jaką klientka musiała zapłacić za kolację. Kobieta poczuła się oszukana, gdy otrzymała rachunek. Automatycznie został do niego doliczony napiwek, co zdaniem autorki bloga nie powinno mieć miejsca. Kobieta przyznaje, że jak najbardziej rozumie ideę napiwków i zdecydowanie ją popiera, ale uważa, że jest to indywidualna sprawa klientka i nikogo nie należy zmuszać do dodatkowej opłaty.

Oburzenie w restauracji Magdy Gessler

Klientka była zbulwersowana, że taka sytuacja spotkała ją w restauracji Magdy Gessler. Zdaniem autorki bloga segritta.pl renoma restauratorki nie powinna jej pozwolić na wprowadzanie takich rozwiązań. W niektórych lokalach faktycznie można się spotkać z taką praktyką, jednak klientka nie sądziła, że spotka ją to w restauracji znanej i cenionej celebrytki. Jednocześnie przyznała, że już nigdy więcej nie odwiedzi lokalu Magdy Gessler, bo poczuła się bardzo oszukana.

Ukryte koszty

Klienci lubią wiedzieć, za co płacą. Napiwki od zawsze były znane jako dodatkowa, ale także dobrowolna opłata za pracę kelnera. W Polsce rzadko kiedy są wliczone automatycznie do rachunku. Zazwyczaj stanowią dobrą wolę gości, którzy po ocenie zachowania i podejścia kelnera decydują, czy chcą go dodatkowo nagrodzić. Niestety w niektórych restauracjach można się spotkać z taką sytuacją, z jaką miała do czynienia autorka bloga segritta.pl w lokalu Magdy Gessler.


Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie