Domowe pyszności na mały i duży głód

Dodano: 2021-02-17

Gotowanie w domu to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Poznawanie nowych receptur i oryginalnych smaków, może stanowić ogromną radość. Jeśli najdzie Cię mały lub trochę większy głód, zamiast chwycić za telefon i zamówić danie na wynos, spróbuj stworzyć coś samemu! Zarazem głód, jak i satysfakcja zostaną zaspokojone, a Ty upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu!

Kulinarne podróże w domowym zaciszu

W obecnych czasach mamy praktycznie nielimitowany dostęp do szerokiej gamy składników z najodleglejszych zakątków świata. Dzięki temu możemy w domowym zaciszu przygotować najróżniejsze potrawy, odbywając ekscytujące, kulinarne podróże każdego dnia.

Prócz najbardziej egzotycznych przypraw, mamy również możliwość przyrządzania potraw na wiele sposób. Przykładowo, drób jesteśmy w stanie ugotować, usmażyć, upiec, a nawet przygotować go z warzywami na parze. Tak naprawdę ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia oraz kulinarna ciekawość. Bez problemu nasza domowa kuchnia może w mgnieniu oka zamienić się w tradycyjną, japońską restaurację sushi, rodziną, włoską pizzerię lub amerykański lokal z najlepszymi stekami wołowymi z antrykotu lub polędwicy.

Jeśli uwielbiasz poznawać nowe smaki, to zakładaj fartuch i do dzieła!

Propozycje dla małych i dużych głodomorów

Jeśli zaatakował Was właśnie głód (mały lub naprawdę spory), nie dajcie się mu i skorzystajcie z naszych przepysznych, domowych przepisów:

domowa pizza z salami, czarnymi oliwkami, mozzarellą i klasycznymi włoskimi przyprawami (świeżą bazylią i oregano) – https://uwielbiam.pl/przepis/pizza-domowa-3,

zielona papryka nafaszerowana białym ryżem, mielonym mięsem i meksykańskim sosem – https://uwielbiam.pl/przepis/zielone-faszerowane-papryki,

zapiekane spaghetti z kulkami mozzarelli – https://uwielbiam.pl/przepis/spaghetti-zapiekane,

bułki z szarpaną wołowiną, ogórkiem, serem żółtym i oliwkami nadziewanymi papryką – https://uwielbiam.pl/przepis/najlepsze-kanapki.

Życzymy Wam udanych i smacznych wojaży!

Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie