Co znajdziemy w menu Schroniska Smaków?

Dodano: 2019-09-12

Jeśli jesteś miłośnikiem dobrej kuchni i jednocześnie lubisz próbować nowych posiłków w estetycznych wnętrzach to powinieneś zapoznać się z menu przygotowanym przez „Schronisko Smaków”. To elegancka restauracja, za którą odpowiada znana w całej Polsce Magda Gessler. W lokalu można odnaleźć prawdziwą kuchnię, której dania przygotowywane są od podstaw. Dzięki temu znane są ze swojego wyjątkowego smaku i niepowtarzalnego aromatu.

Jakie wybrać danie główne?

Dla osób poszukujących klimatycznego i eleganckiego miejsca, w którym można zjeść wyjątkowy obiad polecamy „Schronisko Smaków”. Restauracja na początek proponuje wybór przystawki z aż czterech propozycji. Zdecyduj, co ma się pojawić na Twoim talerzu jako pierwsze: klasyczny tatar, śledź marynowany, smażone krewetki czy moskol z bundzem? Oczywiście wszystkie dania przewidują wiele dodatków, które wzbogacą ich smak. Jeśli chciałbyś spróbować zupy to lokal proponuje kwaśnicę, zupę podhalańską oraz krem z botwinki. 

W końcu przyszła pora na danie główne. Menu przewiduje szeroki wybór potraw, jakie możesz zamówić, dlatego dobrze przemyśl swoją decyzję. W karcie znajdują się zarówno propozycje dla miłośników mięsa, jak i dla wegetarian. Pierwsza grupa może skosztować m.in. polędwiczki wieprzowe, pstrąga pieczonego czy makaronu z kurczakiem. Natomiast dla osób wykluczających ze swojej diety mięso polecamy hummus z suszonymi pomidorami oraz makaron casarecce. Restauracja przygotowała również wiele dodatków do dań głównych, takich jak kasze, sałaty czy buraczki.

Co do picia?

Podobnie jak potraw, tak i napojów w karcie restauracji został przedstawiony szeroki wybór. Goście mogą zamówić alkohole specjalne lub różnorodne wina. Dla osób niepijących wysokoprocentowych trunków polecamy świeżo wyciskane soki, herbaty klasyczne lub autorskie herbaty „Schroniska smaków”. Na upalne dni restauracja proponuje lemoniady mrożone, koktajle owocowe, a także mrożone kawy.


Ostatnio dodane

Zobacz wszystkie